Virtualus kursas „Erasmus“ akreditacijos – naujas kelias į mobilumą“ prasideda jau  rugsėjo 14 d.

Kiekvienais metais Europos Sąjunga finansuoja tūkstančius mokytojų ir kitų mokyklos darbuotojų mobilumo ir kvalifikacijos kėlimo veiklų. Pirmą kartą pradedama nauja „Erasmus“ akreditavimo sistema, skirta remti organizacijas, norinčias kurti „Erasmus“ mobilumo projektus. Gavusios „Erasmus“ akreditaciją, organizacijos galės paprasčiau naudotis 1 pagrindinio veiksmo (KA1) finansavimo galimybėmis pagal būsimą 2021 m. programą.

Tai apima tris sektorius: mokyklinį, profesinį ir suaugusiųjų švietimą. Kursas skirtas tarptautinių ryšių koordinatoriams, mokyklų vadovams ir mokytojams pristatyti naują schemą: kas tai yra, kokia nauda siūloma ir kaip organizacijos gali kreiptis.

Kursų tikslas – supažindinti tarptautinių ryšių koordinatorius, mokyklų vadovus ir mokytojus su „Erasmus“ akreditacijomis ir kaip jų organizacijos gali jomis pasinaudoti.

Savarankiškas kursas pradedamas 2020 m. rugsėjo 14 d. ir gali būti baigtas bet kuriuo metu iki 2020 m. spalio 29 d. Jame yra tik vienas modulis, kurį galima baigti individualiu tempu (maždaug 5 valandų trukmės darbas). Be to, bus organizuojami du virtualūs seminarai. Kurso dalyviai gaus skaitmeninį ženkliuką.

Prisijungti prie kurso: https://academy.schooleducationgateway.eu/en/web/erasmus-accreditations

Kodėl reikia „Erasmus“ akreditacijos?

„Erasmus“ akreditacijos yra priemonė organizacijoms, kurios nori atverti savo veiklą tarptautiniams mainams ir bendradarbiavimui, ir toms, kurios planuoja reguliariai vykdyti mokymosi mobilumo veiklą.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad pareiškėjas, siekdamas savo organizacijos plėtros, yra parengęs aukštos kokybės mobilumo veiklos planą. Suteikta akreditacija palengvins paraiškų dotacijai rengimo procesą.