Jeigu domitės galimybe įgyvendinti „Erasmus+“  jaunimo srities KA2 projektus ir turite klausimų, susijusių su projekto turiniu, paraiškos pildymu ar teikimo procesu – kviečiame registruotis į nuotolinę konsultaciją. 

Kovo 3 d. 14 val. REGISTRACIJA  

Kas yra bendradarbiavimo partnerystės jaunimo srityje? Tai programos galimybė organizacijoms pagerinti savo veiklų kokybę kuriant tarptautinius bendradarbiavimo tinklus, dalinantis patirtimis, diskutuojant ir kartu kuriant inovacijas – naujas praktikas, metodus, modelius bei kitus rezultatus. Šie projektu sukurti produktai turi būti naudingi ir pritaikomi ne tik bendradarbiaujančių organizacijų, bet ir platesniu mastu. 

Kas yra nedidelio masto partnerystės jaunimo srityje? Tai yra galimybė mažesnių pajėgumų, su programa „Erasmus+“ patirties neturinčioms ar mažai turinčioms organizacijoms pagerinti savo veiklų kokybę kuriant tarptautinius bendradarbiavimo tinklus, dalinantis patirtimis, diskutuojant ir kartu kuriant inovacijas – naujas praktikas, metodus, modelius bei kitus rezultatus. 

Bandradarbiavimo partnerysčių paraiškų teikimo I terminas – 2022 m. kovo 23 d. 13 val. Lietuvos laiku.

Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis į projektų koordinatorius telefonu ar el. paštu – kontaktai ČIA.

Kvietimas teikti „Erasmus+“ projektų paraiškas.