Mokymo kursai

Birželio 12-17 d., 2023 | Meinutas, Airija

REGISTRACIJA iki balandžio 14 d. 

Darbas su jaunimu ir teatras – suderinami dalykai? Tikrai taip!

„Crooked House“ teatro trupė kviečia jaunimo darbuotojus, lyderius, projektų vadovus ir edukatorius atrasti įvairius teatro ir scenos meno įrankius jaunimo įsitraukimui ir dalyvavimui skatinti. Dalyvavimui nereikalingas specifinis fizinis pasirengimas ar išankstinė patirtis scenos menų ar teatro srityje! 

Teatras bei scenos menai turi ką pasiūlyti dirbantiems su jaunimu – įvairios technikos ir metodai gali palengvinti mokymosi procesą bei asmeninį tobulėjimą įvairiose jaunų žmonių grupėse. 

Teatro metodus galima naudoti norint integruoti naujas grupes; kritiškai analizuoti socialines struktūras ir pasaulį; sukurti saugią ir įtraukią erdvę, skatinančią jaunimą dalintis savo idėjomis, patirtimis ir nuomonėmis; o taip pat norint ugdyti įvairius asmeninius gebėjimus.

Mokymai siekia:

  • supažindinti ir išmokinti dalyvius teatro įkvėptų veiklų ir metodų, pritaikomų darbe su jaunimu, taip pat ir „Erasmus+” ir Europos solidarumo korpuso (toliau – ESK) projektuose;
  • aptarti kai kurias teorijas, principus ir idėjas, kuriomis yra grindžiamas jaunimo teatralinės veiklos kūrimas; 
  • suteikti žinių apie kūrybines praktikas „Erasmus+” ir ESK programose; 
  • supažindinti su kai kuriais Airijos jaunimo teatro projektais bei specialistais, „Erasmus+” ir ESK programos kontekstu Airijoje;
  • suteikti erdvę jaunimo darbuotojams susitikti tarptautinėje erdvėje bei kurti naujus ryšius. 

„Acting Up“ ves du patyrę teatro specialistai, Peter Hussey ir Anna Galligan, dirbantys su teatrinių veiklų poveikiu jauniems žmonėms (ir ESK kontekste). Mokymai yra pritaikyti šios temos naujokams, o užsiėmimai bus vedami pagal dalyvių savijautą bei energijos lygį. 

Jei esate pilnametis jaunimo srityje veikiantis žmogus, sugebate bendrauti angliškai, jus domina mokymų tema ir esate pasirengęs aktyviai dalyvauti veikloje bei pritaikyti įgytas žinias ir įgūdžius Lietuvoje – drąsiai dalyvaukite atrankoje! Be to, atrinktiems dalyviams mokymai, apgyvendinimas, maitinimas ir kelionė nieko nekainuos. 

Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH