Mokymų kursai

REGISTRACIJA iki liepos 22 d.: SALTO-YOUTH

Spalio 2-8 d., 2022 | Sabaudia, Italija

Šis mokymo kursas skirtas jaunimo ir socialiniams darbuotojams, dirbantiems jaunimo priežiūros ir globos įstaigose bei besidomintiems nuotykių ir patyriminio mokymosi metodais.

„Adventure Europe“ yra „Salto Inclusion&Diversity“ koordinuojamos Strateginės įtraukties partnerystės dalis, kurios tikslas – sudaryti galimybę mažiau galimybių turinčiam jaunimui dalyvauti „Erasmus+“ ir ESK tarptautinėse mobilumo veiklose.

Atsižvelgiant į anksčiau įgyvendintų mokymų sėkmę, „Adventure Europe“ pasiūlys novatoriškų ir įdomių idėjų socialinėje ir jaunimo srityje, ypač dirbantiems su jaunais žmonėmis, kilusiais iš sunkių socialinių, ekonominių ir psichologinių ar NEET sąlygų.

Šie mokymų kursai skirti jaunimo ir socialiniams darbuotojams, dirbantiems jaunimo priežiūros ir globos įstaigose bei besidomintiems nuotykių ir patyriminio mokymosi gamtoje metodais, padedančiais jaunų žmonių mokymuisi, gerovei ir teigiamai psichinei sveikatai.

Tikslas – remti Europos socialinius ir jaunimo darbuotojus, dirbančius jaunimo srityje, toliau tobulinti jų kompetencijas, kad jų tikslinė grupė būtų įgalinama taikant mokymosi lauke ir patyriminio ugdymo metodus, užmezgant tarptautinius tinklus, dalyvaujant mobilume Europoje („Erasmus+“ jaunimo srities projektuose), motyvuojant ir suteikiant jiems galimybę tapti aktyviais (Europos) piliečiais.

„Adventure Europe“ mokymų ciklas suteiks dalyviams galimybę patirti nuotykius lauke ir aptarti savo asmeninį mokymąsi, išmokti pagrindinių patyriminio mokymosi teorijų ir kai kurių reflektyvių praktikų, lavinti patirties apdorojimo įgūdžius su tiksline grupe, patirti savo paties mokymosi kelionę ir apgalvoti, kaip ją perkelti į savo profesinį kontekstą.

Vykdant veiklą planuojami du gyvi susitikimai ir vienas nuotolinis etapas visai dalyvių grupei.

Pirmieji mokymo kursai vyks Circeo nacionaliniame parke Sabaudijoje (IT) 2022 m. spalio 2–8 d.

Antrasis konsolidacinis susitikimas vyks Italijoje, vieta dar nenuspręsta, nuo kovo 30 d. iki balandžio 2 d., kur grupė dar kartą susitiks, kad pasikeistų ir apmąstytų savo patirtį ir mokymosi procesą. Dalyviai taip pat pradės vystyti europinius projektus kartu su savo jaunimu ir išmoks kaip teikti paraišką „Erasmus+“ jaunimo srities programai.

NUOTOLINIAI SUSITIKIMAI TARP GYVŲ RENGINIŲ: Praktika namuose ir 5 instruktavimo susitikimai nuotoliu.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl COVID-19 pandemijos šiuo metu negalime būti tikri, kad mokymai vyks pasiūlytomis datomis, tačiau prireikus bus pasiūlytos alternatyvos.

Dalyvių skaičius: 25

REGISTRACIJA iki liepos 22 d.: SALTO-YOUTH