REGISTRACIJA iki balandžio 2 d.: SALTO-YOUTH

Gegužės 30 – birželio 5 d., 2022 | Balestrand, Norvegija

Kviečiame jaunimo darbuotojus daugiau sužinoti apie meno naudojimą jaunų žmonių emocinės gerovės palaikymui.  Mokymo kursai suteiks žinių apie emocinę gerovę, vyks praktinės meno dirbtuves ir refleksijos apie jaunimo darbuotojų vaidmenį.

„Emocinė gerovė, menas ir darbas su jaunimu“ – tai mokymai profesionaliems ir/ar savanoriaujantiems jaunimo darbuotojams, nuolat tiesiogiai dirbantiems su jaunimu..

Mokymų tikslas – kelti jaunimo darbuotojų kompetencijas, skirtas jaunų žmonių emocinei gerovei palaikyti, naudojant meno metodus.

Tikslai:

1. Suteikti specifinių ir profesionaliam darbui su jaunimu aktualių žinių apie emocinę gerovę

2. Ugdyti pagrindinius praktinius kūrybinių ir meninių metodų taikymo įgūdžius (pvz.: kūrybinis rašymas, ebru tapyba, miško menas ir kt.), siekiant stiprinti emocinę gerovę dirbant su jaunimu;

3. Įkvėpti ir motyvuoti jaunimo darbuotojus naudoti naujus metodus ir visapusiškai bei jautriai pasiekti jaunus žmones;

4. Ištirti kūrybinių ir meninių metodų ryšį bei jų įtaką jaunimo gerovei;

5. Keistis, plėsti ir tobulinti jaunimo darbuotojų darbo metodus, dalintis gerąja patirtimi, metodais ir kontekstiniu mokymusi, susijusiu su skirtingų bendruomenių ir jaunimo grupių emocinėmis realijomis;

6. Plėsti jaunimo darbuotojų žinias apie Erasmus+ programos jaunimo mainus ir jaunimo dalyvavimo veiklas.

Tikslinė grupė:

Kvietimas į šiuos mokymo kursus skirtas jums, jei esate:

– profesionalus ir (arba) savanoriaujantis jaunimo darbuotojas, nuolat tiesiogiai dirbantis su jaunimu;

– esate bent 18 metų amžiaus;

– gebate bendrauti ir mokytis anglų kalba;

– galite savo kasdieniniame darbe naudoti mokymo kursuose išmoktus dalykus.

Vieta:

Mokymo kursai vyks Balestrand miestelyje, Norvegijoje.

Menas yra šios bendruomenės varomoji jėga, o bendruomenė – miestelio siela. Menininkus šis miestelis traukia nuo XIX a. Dėl unikalių šios vietovės ypatybių jame įsikūrė menininkų „kolonija“. Šiandien įvairūs menininkai naudoja savo įgūdžius ir meną įvairiuose socialiniuose projektuose.

Vietos bendruomenės saugomas ir branginamas miestelis įsikūręs fiordų širdyse, nuostabioje gamtos vietoje, o kvapą gniaužiantys vaizdai kiekviename žingsnyje leidžia giliai susimąstyti, skatina bendrą gerovę ir įkvėpia dalyvius vertinti gamtos vaidmenį ir jos poveikį emocinei gerovei.

Mokymo kursų šeimininkas „Creative Connections Norway“  yra įsikūręs Balestrand miestelyje ir naudoja meną kaip metodologiją savo darbe su jaunimu, kurdamas erdves prasmingiems potyriams. Organizacijoje veikia meno dirbtuvės, kuriose vietos jaunimas susipažįsta su įvairiomis meno rūšimis, taip pat kuria ir plėtoja savo meninius projektus.

Deja, mokymo kursų vieta neprieinama naudojantiems neįgaliojo vežimėlius.

Atrinkti dalyviai bus informuoti iki 2022 m. balandžio 21 d. el. paštu.

*****Dėmesio: mokymo kursai bus vykdomi laikantis atnaujintų sveikatos ir saugos taisyklių. Visi dalyviai bus apgyvendinti vienviečiuose kambariuose. Jei dėl pandemijos fizinis kursų įgyvendinimas bus neįmanomas, jie bus atidėti.*****

Galimi atsisiuntimai:

REGISTRACIJA: SALTO-YOUTH