Pažintinis vizitas

Birželio 19-22 d., 2023 m. | Geteborgas, Švedija

REGISTRACIJA iki balandžio 17 d. 

Jei esate jaunimo darbuotojas, politikos formuotojas, lyderis, mentorius ar savivaldybės atstovas – praplėskite savo akiratį apie darbą su jaunimu pažintiniame vizite Švedijoje. 

20 dalyvių iš skirtingų Europos šalių turės galimybę susipažinti su darbo su jaunimu sistema Geteborge, susitiks su Geteborgo savivaldybės atstovais bei dalinsis patirtimis ir praktikomis jaunimo veiklų organizavime. Taip pat bus lankomi jaunimo centrai, susitinkama su vietiniais jaunimo darbuotojais bei jaunuoliais. 

Pažintinio vizito metu taip pat bus susipažįstama su „Europe goes local“ (toliau – EGL) darbo su jaunimu vietos lygmeniu chartija bei apsvarstoma, kaip sudaryti sąlygas būsimam bendradarbiavimui pagal Europos sąjungos programas „Erasmus+” ir Europos solidarumo korpusas. 

Renginys yra EGL strateginės partnerystės dalis ir siekia kelti darbo su jaunimu vietos lygmeniu kokybę, skatinant dalijimąsi patirtimis. 

Primename, kad dalyvavimo išlaidos (apgyvendinimas, maitinimas ir kelionė) atrinktiems dalyviams bus pilnai kompensuojamos.


Preliminari programa ir daugiau informacijos: SALTO-YOUTH