Konferencija – simpoziumas – forumas

2024 m. liepos 23-27 d. | Hălăucești, Iași, Rumunija

REGISTRACIJA iki gegužės 31 d.

Dalyvaukite antrajame Europos kaimo vietovių jaunimo forume, kuriame bus tęsiama misija vystyti Europos kaimo jaunimo ekosistemą. Šiais metais siekiama remtis pirmojo forumo pasiekimais, užtikrinti jo palikimą ir sutelkti dėmesį į Europos jaunimo kaimo vietovių programos plėtrą visoje Europoje.

Europos kaimo vietovių jaunimo forumas tai judėjimas kuriuo siekiama kurti kaimo vietovių jaunimo tinklus, stiprinti jaunų žmonių balsą ir skatinti apčiuopiamus pokyčius Europos kaimo bendruomenėse. Daugiau informacijos apie pirmąjį 2023 m. renginį rasite ČIA, o ČIA rasite trumpą pirmojo renginio vaizdo įrašą.

Kodėl verta dalyvauti?

  • Neapsiribojant tradiciniais formatais, forumo metu dalyvausite novatoriškose ir interaktyviose sesijose kartu su politikos atstovais, jaunais žmonėmis iš kaimo vietovių ir jaunimo srities specialistais, kad galėtumėte išsakyti savo patirtį ir pasidalinti įžvalgomis.
  • Taip pat dalyvaudami forume prisidėsite prie to, kad pirmojo forumo metu parengtos politinės rekomendacijos taptų praktiškos bei veiksmingos bus siekiama, kad pateiktos idėjos ir planai būtų paversti konkrečiais veiksmais, kuriuos būtų galima įgyvendinti visose Europos kaimo bendruomenėse. 
  • Būdami šio forumo dalimi prisidėsite prie stiprios Europos bendruomenės pagal Europos jaunimo kaimų programą kūrimo.
  • Mokysitės iš ekspertų vedamų seminarų ir sesijų. Šiais metais seminarai bus skirti šioms keturioms pagrindinėms temoms: [1] Jaunimo galia, [2] Įtrauktis ir įvairovė, [3] Kaimo plėtra ir [4] Gerovė. 
  • Dalinsitės gerąja patirtimi ir užmegzsite ryšius su bendraamžiais bei organizacijomis, veikiančiomis kaimo jaunimo srityje visoje Europoje ir ieškosite bendradarbiavimo galimybių. 
  • Geriau suprasite Europos jaunimo kaimų programą ir išsiaiškinsite, kaip ją galima pritaikyti ir įgyvendinti įvairiose kaimo vietovėse.

Kas gali dalyvauti?

  • Forume kviečiami dalyvauti 16-30 metų amžiaus jaunuoliai, gyvenantys arba kilę iš įvairių Europos kaimo vietovių, kuriems rūpi kaimo plėtra ir kurie nori savo bendruomenėse įnešti pokyčių. Nepilnamečiai dalyviai gali prisijungti tik tuo atveju, jei juos lydi suaugęs asmuo.
  • Taip pat kviečiami dalyvauti kaimo jaunimo sektoriaus atstovai ir praktikai: jaunimo darbuotojai, bendruomenių organizatoriai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, suinteresuoti Europos jaunimo kaimų programos plėtra savo šalyse, ir kiti ekspertai, išmanantys Europos kaimo vietovių iššūkius ir galimybes.
  • Kviečiami ir politikos atstovai bei sprendimų priėmėjai: Europos Sąjungos, nacionalinių ir vietos valdžios institucijų bei kitų organizacijų, susijusių su kaimo plėtra ir kaimo jaunimo sektoriumi, atstovai. Jie kviečiami dalyvauti forume, kad galėtų užmegzti dialogą su kaimo jaunimu ir susipažinti su jo perspektyvomis bei patirtimi.

Primename, kad dalyvavimas atrinktiems dalyviams yra pilnai finansuojamas!

Daugiau informacijos ir paraiškų pildymas: SALTO-YOUTH