Mokymų kursai

Kovo 11 – 16 d., 2024 m. | Oviedo, Astūrija, Ispanija

REGISTRACIJA iki vasario 16 d. 

„Facilitation ON & OFF“ – tai stacionarūs mokymo kursai, papildyti dviem internetinėmis sesijomis (kovo 19 ir 20 d., nuo 10:30 iki 13:30 val.) ir skirti jaunimo darbuotojams, edukatoriams, lyderiams ir mentoriams, kurie nori patobulinti savo kompetenciją, susijusią su fasilitavimo, grupės valdymo ir dialogo palaikymo metodais.

Fasilitavimas yra darbo su jaunimu esmė, tačiau neretai edukatoriai ir neformaliojo ugdymo specialistai dirba su grupėmis ir komandomis neturėdami pakankamai reikiamų žinių, patirties ir priemonių, susijusių su emocijų valdymu, savęs pažinimu ir fasilitavimu. 

Į pagalbą atskuba „Facilitation ON & OFF” kursai, kurių metu dalyviai:

  • Įgis fasilitavimo įgūdžių neformaliojo švietimo aplinkoje;
  • Atras naujų įrankių ir technikų darbui su jaunimo grupėmis;
  • Lavins horizontalų ir dalyvaujamąjį požiūrį į darbą su jaunimu;
  • Išmoks efektyviai fasilituoti renginius vietoje ir internetu;
  • Rems veiksmingus jaunimo susitikimus ir demokratinius sprendimų priėmimo procesus.

Mokymuose, skirtuose fasilitacijai, bus taip pat kalbama apie grupes bei komandas, vaidmenis, lyderystę ir galios dinamiką jose, emocijų valdymą, veiksmingą komunikaciją asmeniniame ir grupių lygmenyje bei tarpkultūrinių dialogų palengvinimą. 

„Facilitation ON & OFF” kursai metodologiniu atžvilgiu paremti trimis svarbiausiais principais: refleksija, praktika ir įgytų žinių bei įgūdžių perdavimu ir pritaikymu savo veikloje ateityje. 

Jei susidomėjote ir atitinkate dalyvavimo kriterijus – kviečiame registruotis ir dalyvauti atrankoje. Juk mokymų, kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos yra 100% kompensuojamos!

Susipažinkite su mokymais artimiau: SALTO-YOUTH