Mokymo kusai

Gegužės 15-21 d., 2023 | Oviedo, Ispanija

REGISTRACIJA iki balandžio 9 d. 

Fasilitavimas yra darbo su jaunimu esmė. Tačiau dar neretai edukatoriai ir neformaliojo ugdymo specialistai dirba su grupėmis ir komandomis neturėdami pakankamai reikiamų žinių, patirties ir priemonių, susijusių su emocijų valdymu, savęs pažinimu ir fasilitavimu. 

Į pagalbą atskuba organizuojami „Facilitation ON & OFF” kursai jaunimo darbuotojams, edukatoriams, lyderiams ir mentoriams. Juose dalyviai:

  • įgis fasilitavimo įgūdžių neformaliojo švietimo aplinkoje;
  • atras naujų įrankių ir technikų darbui su jaunimo grupėmis;
  • bus lavinami taikyti horizontalų ir dalyvaujamąjį požiūrį į darbą su jaunimu;
  • išmoks konstruktyviai užkirsti kelią konfliktams, juos valdyti ir transformuoti;
  • bus skatinami palaikyti jaunimo efektyvų bendravimą ir demokratinius sprendimų priėmimo procesus. 

Mokymuose, skirtuose fasilitacijai, bus taip pat kalbama apie grupes bei komandas, vaidmenis, lyderystę ir galios dinamiką jose, emocijų valdymą, veiksmingą komunikaciją asmeniniame ir grupių lygmenyje bei tarpkultūrinių dialogų palengvinimą. 

„Facilitation ON & OFF” kursai metodologiniu atžvilgiu paremti trimis svarbiausiais principais: refleksija, praktika ir įgytų žinių bei įgūdžių perdavimu ir pritaikymu savo veikloje ateityje. 

Jei susidomėjote ir atitinkate dalyvavimo kriterijus – kviečiame registruotis ir dalyvauti atrankoje. Juk mokymų, kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos yra 100% kompensuojamos!

Susipažinkite su mokymais artimiau: SALTO-YOUTH