Mokymų kursai

Balandžio 11 – 14 d., 2024 m. | Echternachas, Liuksenburgas

REGISTRACIJA iki vasario 19 d. 

Šio mokymo kurso tikslas – ugdyti su jaunimu dirbančių asmenų, mentorių ir jaunimo lyderių kompetencijas, susijusias su gerovės užtikrinimu ir palaikymu tiek jų gyvenime, tiek darbo su jaunimu praktikoje.

Mokymų dalyviai:

  • Skirs laiko refleksijai apie asmeninę gerovę ir jos reikšmę profesiniame gyvenime (pvz., ištirs vertybes, asmenines savybes ir bruožus siekiant juos prasmingai įtraukti asmeniniame ir profesiniame gyvenime);
  • Sukurs rūpinimosi savimi plana ir ateities viziją atsižvelgiant į pusiausvyros palaikymą, energijos paskirstymą ir užtikrinant geresnę asmeninio bei profesinio gyvenimo kokybę;
  • Išgirs ir dalysis naudingomis priemonėmis, metodais ir gerąja patirtimi, kurios prisidės prie emocinės būklės gerinimo ir galės būti praktiškai pritaikomos darbe.

Šis mokymo kursas skirtas būtent darbo su jaunimu sektoriuje dirbančio asmens gerovei. Jis nėra susijęs su mokymusi apie strategijas ar kaip padėti jauniems žmonėms patenkinti jų gerovės poreikius.

Skirdami laiko apmąstyti ir suvokti kontekstą, kuriame dirba su jaunimu dirbantys asmenys, nagrinėsite savybes ir bruožus, kurių reikia norint prasmingai įsitraukti į gyvenimą ir darbą su jaunimu.

Laikas bus skirtas savigalbos praktikai ir planų kūrimui siekiant išvengti perdegimo ar sąstingio.

Primename, kad atrinktiems dalyviams mokymuose yra suteikiama nakvynė ir maitinimas, kelionės išlaidos padengiamos, o patys mokymai nieko nekainuoja.

Mokymų programą rasite čia.

Daugiau informacijos ieškokite: SALTO-YOUTH