Konferencija – Simpoziumas – Forumas

Lapkričio 14-17 d., 2023 m. | Liuksemburgo miestas, Liuksemburgas

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 21 d. 

Jeigu jūs esate jaunimo darbuotojas, lyderis, projektų vadovas ar tyrėjas, kalbate vokiškai ir norite gilintis į mobiliojo darbo su jaunimu subtilybes – lapkričio 14-17 dienomis esate laukiami konferencijoje Liuksemburge!

Renginyje 30 praktikų ir profesionalų iš skirtingų Europos šalių dalinsis savo patirtimis, mokysis ir prisidės prie tolimesnės mobiliojo darbo su jaunimu raidos. 

Siekiama, kad ekspertų paskaitos, dirbtuvės, seminarai ir tarpusavio diskusijos suteiktų svarbių impulsų ir pasiūlymų mobiliojo darbo su jaunimu praktikai, o dalyviai galėtų dalintis savo patirtimis, reflektuoti savo veiklą, taip prisidėdami prie šio specifinio darbo tobulinimo. 

Tuo pačiu norima, kad renginys taptų profesionalaus diskurso erdve, kurioje būtų galima diskutuoti, kaip pagerinti visuomenės ir politikų požiūrį į mobilųjį darbą su jaunimu, kokie yra šios veiklos konceptualūs pamatai bei formos. Vienas iš konferencijos tikslų – išplėtoti nedidelę kvalifikacijos kėlimo programos koncepciją, kuri padėtų išsiaiškinti konceptualius klausimus bei suteikti metodologinio pasitikėjimo. 

Konferencija yra visiškai nemokama – atrinktiems dalyviams bus suteikiama nakvynė ir maitinimas, o kelionės išlaidos kompensuojamos.
Registracija ir pagrindinė informacija: SALTO-YOUTH