Konferencija – simpoziumas – forumas

2024 m. liepos 16-19 d. | Bonna, Vokietija

REGISTRACIJA iki birželio 7 d. 

Šis renginys skirtas suburti patyrusius mokymų vadovus, mokymo paslaugų teikėjus ir su mokymų vadovais dirbančius „Erasmus+“ jaunimo, sporto ir Europos solidarumo korpuso nacionalinės agentūros / SALTO išteklių centro darbuotojus, kad būtų galima apsvarstyti jaunimo srities tendencijas ir pagrindinius klausimus bei poveikį mokymų vadovų darbui.

„Bridges for Trainers“ – tai erdvė, kurioje diskutuojama apie tendencijas ir klausimus, susijusius su mokymu jaunimo srityje. Renginys taps erdve (iš naujo) užmegzti ryšius ir tyrinėti šių dienų mokymų vadovų gyvenimą politinėje Europoje. Taip pat daug dėmesio bus skiriama bendravimui su kitais aktyviais mokymų vadovais ir suinteresuotosiomis šalimis. 

Po kelių internetinių leidinių nuo 2020 m. Vokietijos nacionalinė agentūra, bendradarbiaudama su SALTO, džiaugiasi galėdama pakviesti praktikų bendruomenę į Boną. Nuo paskutinio 2018 m. vykusio rezidencinio renginio „Bridges for Trainers“ praktikų bendruomenės realybė labai pasikeitė. Konferencijoje „Bridges for Trainers 2024“ bus nagrinėjama, ką paliekame ir ką pasiimame ateičiai kaip Europos jaunimo programų mokymų vadovai, mokymo paslaugų teikėjai, nacionalinės agentūros ir SALTO. 

Pagrindiniai konferencijos tikslai:

  • Išnagrinėti mokymo tendencijas;
  • Skirti dėmesio besiformuojančiam mokymų vadovų ir mokymo vaidmeniui;
  • Suteikti naujausią informaciją apie darbo su jaunimu politikos pokyčius;
  • Atkurti ryšį su praktikų bendruomene ir skatinti mokymų vadvoų ir mokymo paslaugų teikėjų tinklų kūrimą.

„Bridges for Trainers“ vyks 2024 m. liepos 16-19 d. Bonoje (Vokietija), o pirmoji ir paskutinioji diena bus kelionės dienos. „Bridges for Trainers“ pasiūlys interaktyvią programą su seminarais, praktiniais užsiėmimais ir atviromis erdvėmis, kuriose dalyviai galės nagrinėti jiems aktualias temas.

Nepamirškite, kad atrinktiems dalyviams kelionės išlaidos yra kompensuojamos, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, o patys mokymai nieko nekainuoja!

Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH