Kaip skirtingų sektorių bendradarbiavimas gali padėti spręsti niekur nesimokančio, nedirbančio jaunimo problemas? Kokios praktikos šiuo klausimu vyrauja Europoje ir už jos ribų? Kokias galimybes šiems žmonėms gali suteikti tarptautinis bendradarbiavimas? Ieškoti atsakymų į šiuos klausimus kviečiame skirtingų sektorių atstovus subursiančioje konferencijoje Turkijoje.

Konferencija vyks gruodžio 8–12 d. Belgijoje. Registruotis galite iki rugsėjo 6 d. ČIA.

Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti „Erasmus+“ programos jaunimo sritį, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką – prisegtame dokumente.

Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt. 

Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.