Konferencija – Simpoziumas – Forumas

Gegužės 22-25 d., 2023 m. | Algarvės regionas, Portugalija

REGISTRACIJA iki balandžio 17 d. 

Jaunimo darbuotojai ir lyderiai – jei jus domina, kaip skatinti ir palaikyti psichinę gerovę dirbant su jaunimu – prisijunkite prie konferencijos apie psichikos sveikatą gegužės 22-25 dienomis bei įsikvėpkite idėjų, metodų ir praktikų, kurias galėsite pritaikyti savo darbe. 

Šioje konferencijoje sužinosite:

  • kas yra psichinės sveikatos įgūdžiai;
  • kaip mes visi galime pasirūpinti savo emocine gerove;
  • kaip galime palaikyti kitų žmonių emocinę gerovę;
  • kokie metodai yra taikomi psichinei sveikatai palaikyti darbe su jaunimu ir jaunimo veikloje.

Renginys siekia būti dinamiška erdve bendradarbiavimui, įkvėpimui ir įgalinimui, kurių pagrindas – stiprūs tarpusavio santykiai. Todėl konferencijoje dirbtuves organizuoja įvairios jaunimo grupės, patys dalyviai. Organizatoriai taip suteikia erdvę patiems jaunuoliams ir jaunimo darbuotojams kalbėti, tyrinėti ir mokyti(s) apie tai, kaip jaunimo organizacijos turėtų prisidėti prie psichikos sveikatos problemų sprendimo. 

Jūs taip pat galite tapti įkvepiančiu šios konferencijos dalyviu dalindamiesi savo patirtimi, įgūdžiais, metodais bei požiūriais! Jums tereikia suburti komandą, susidedančią iš 1 jaunimo darbuotojo bei 1-2 jaunuolių, kuriems būtų 16-24 m. Jaunimo darbuotojas turėtų užregistruoti jūsų komandą bei pateikti reikalingą informaciją organizatoriams (vienai komandai – viena registracijos forma). Jei jūsų komandoje būtų nepilnametis, įsitikinkite, kad laikotės visų įstatymų, turite tėvų sutikimą bei nepamirškite, kad už nepilnamečius bus atsakingas komandos jaunimo darbuotojas, o ne organizatoriai.

Ši konferencija yra taip pat puiki proga kurti naujas pažintis bei atrasti skirtingas kultūras: renginyje dalyvaus iki 120 dalyvių iš 13 skirtingų šalių! Atrinktoms komandos dalyvavimo išlaidos – kelionė, apgyvendinimas ir maitinimas – bus pilnai kompensuojamos. 
Plačiau apie renginį ir jo principus: SALTO-YOUTH