Dėl pasaulinės pandemijos nuolat besikeičianti situacija sukėlė iššūkių ir dirbantiems su jaunimu – tradiciniai kanalai, kuriais iki šiol pasiekdavome jaunus žmones, nebeveikia, tad komunikaciją ir veiklas tenka perkelti į skaitmeninį pasaulį. Vieniems tai tapo išbandymu, kitiems atvėrė neribotas galimybes.

Tačiau kokias pamokas išmokome šiuo laikotarpiu ir kaip jas panaudosime po pandemijos krizės? Ar turėtume grįžti prie tokio darbo su jaunimu, kuris buvo įprastas anksčiau, ar imtis pokyčių? Atsakymų į šiuos klausimus bus ieškoma konferencijoje „Youth Work – The lessons from the crisis“.

Konferencija suburs apie 120 su jaunimu dirbančių specialistų ir ekspertų. Joje dalyviams bus sukuriama erdvė užmegsti ryšius, analizuoti krizės poveikį vaikams ir jaunimui, dalintis patirtimis,  ir ieškoti sprendimų, ką galima išmokti iš pastaruosius mėnesius besitęsiančios krizės pamokų.

Renginys vyks rugsėjo 28–30 d. Registruotis galite iki rugpjūčio 23 d. ČIA.

Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti „Erasmus+“ programos jaunimo sritį, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką – prisegtame dokumente.

Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt. 

Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.