Nuotoliniai mokymai suburs 45 jaunimo darbuotojus, savivaldybių specialistus atsakingus už jaunimą, nevyriausybinių organizacijų atstovus iš Lietuvos, Norvegijos, Latvijos, Portugalijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Šiaurės Makedonijos, Bulgarijos ir Rumunijos.

Mokymai vyks „Zoom“ platformoje nuo 2021 m. kovo 29 d. iki  2021 m. balandžio 9 d. su Šv. Velykų pertrauka 2021 m. balandžio  3–5 dienomis. Kiekvieną dieną dalyviai jungsis nuo 11 iki 16 val., taip pat kasdien gaus namų darbų užduotis individualiam ir grupiniam mokymuisi. Po mokymų dalyviai gaus „Youthpass“ sertifikatą bei skaitmeninius mokymosi ženkliukus.

Mokymų tikslas: supažindinti dalyvius, kaip pradėti jaunimo centro steigimą ir tęsti jo kasdienę veiklą, bei kaip „Erasmus+ “programa gali prisidėti prie kokybiškesnių kasdienių jaunimo centro veiklų vykdymo.

Uždaviniai:

1) Supažindinti dalyvius su įvairiomis darbo su jaunimu formomis: atviras darbas su jaunimu, išmanusis darbas su jaunimu, mobilus darbas su jaunimu ir darbas su jaunimu gatvėje. 

2) Supažindinti dalyvius su darbo su jaunimu principais ir atlikus savo bendruomenės analizę įsivardinti, kuri darbo su jaunimu forma labiau atitinka jų vietinį kontekstą.

3) Susipažinti su jaunimui draugiškų erdvių kūrimo principais (architektūra ir vidaus dizainas);

4) Susipažinti su geraisiais Lietuvos jaunimo centrų pavyzdžiais.

5) Aptarti įvairias jaunimo centrų finansavimo programas ir būdus: privatūs, projektinis, vieša – privati partnerystė, programinis finansavimas.

6) Sužinoti, kaip programos „Europos solidarumo korpusas“ ir „Erasmus+“ gali prisidėti įgyvendinant kasdienį darbą su jaunimu.

Su kvietimu į mokymus anglų kalba galite ir mokymų programa galite susipažinti ČIA:

Registracijos anketa ČIA (anketų laukiame iki kovo 22 d.):

Kilus klausimams kreptis į projekto koordinatorių Nerijų Miginį, el.p:  nmiginis@gmail.com 

Mokymus įgyvendina Elektrėnų kultūros centras (www.kcelektrenai.lt), mokymų projektą finansuoja „Erasmus+“ programa. Mokymai yra projekto „How to establish a youth centre“ dalis.