Mokymo kursai

Birželio 19-23 d., 2022 | Tbilisis, Sakartvelas

Registracija iki gegužės 3 d.: SALTO-YOUTH

Ar žinojote, kad galite organizuoti tarptautinius jaunimo projektus savo jaunimui, esančiam nepalankioje socialinėje padėtyje? Ateikite ir sužinokite, ką Erasmus+ jaunimo sritis/ Solidarumo korpusas gali pasiūlyti jums ir jauniems žmonėms, su kuriais dirbate.

PAJUSKITE JAUNIMO MOBILUMO PROJEKTŲ SKONĮ

Tik per 3 darbo dienas parodysime, kokias galimybes „Erasmus+ jaunimo sritis“ ir Europos solidarumo korpusas gali pasiūlyti jaunimui, esančiam nepalankioje socialinėje padėtyje. Tarptautinis jaunimo projektas (jaunimo mainai, savanoriška tarnyba ir kt.) gali būti puiki gyvenimą keičianti galimybė nepalankioje socialinėje padėtyje gyvenantiems jauniems žmonėms, su kuriais dirbate: pvz.:  Iš tautinių mažumų šeimų, turintiems specialių poreikių, socialinių ir ekonominių sunkumų, iš diskriminuojamų grupių, susiduriantiems su sunkiomis situacijomis, turintiems ribotas galimybes. Šis „Mobility Taster“ kursas pateikia konkrečių pavyzdžių, parodo kokie projektai yra įmanomi, padeda susisiekti su kitomis įtraukties jaunimo organizacijomis, parodo, koks finansavimas yra skirtas jaunimo įtraukties projektams, ir žingsnis po žingsnio paaiškina procesą, jei norėtumėte jį išbandyti.

KAM SKIRTI ŠIE KURSAI?

* Šie kursai skirti Erasmus + jaunimo srities / solidarumo korpuso NAUJOKAMS, kurie tiesiogiai dirba su jaunimu, gyvenančiu nepalankioje socialinėje padėtyje (pvz.: jaunimo darbuotojams, socialiniams darbuotojams, su pabėgėliais dirbantiems asmenims ir kt.).

* Šiuose kursuose bendradarbiaujame su SALTO Rytų Europa ir Kaukazas išteklių centru, tad pusė dalyvių bus iš Europos programos šalių, o pusė iš Rytų Europos ir Kaukazo šalių. Taigi, jei norite sukurti projektus tarp šių regionų, šie kursai kaip tik jums!

  • Jei anksčiau NIEKADA neorganizavote tarptautinio jaunimo projekto su savo tiksline grupe ir norėtumėte sužinoti, kas yra įmanoma, tai šie kursai kaip tik jums!
  • Jei JAU ESATE organizavęs mobilumo projektus jaunimui, pasidomėkite Europos mokymo kalendoriumi, kur rasite tinkamesnius darbo su jaunimu mokymus, nes šis Mobility Taster skirtas NAUJOKAMS 😉
  • Šie kursai nėra skirtas su mokykla susijusiai veiklai, pvz.: mokinių mainams ar projektams mokiniams (dėl šių projektų susisiekite su Erasmus+ mokymosi visą gyvenimą kolegomis).
  • Laukiame pareiškėjų, turinčių konkrečių individualių poreikių (susisiekite su SALTO įtraukties atstovu tony@salto-youth.net ir pasiteiraukite apie paramos galimybes).

KAIP REGISTRUOTIS?

Prieš pateikdami paraišką, trumpai pasidomėkite savo šalies Erasmus+ jaunimo nacionaline agentūra (arba SALTO EECA, dalyviams iš EECA regiono), ar jie gali jus išsiųsti į „Mobility Taster“ kursus Sakartvele 2022 m. birželio 19–23 d. (ir kompensuoti kelionės išlaidas).

  • Atrinktiems dalyviams bus apmokėta kelionė, maistas ir nakvynė VIENIEČIAME kambaryje. Jūsų gali būti paprašyta šiek tiek prisidėti prie išlaidų (teiraukitės savo NA / SALTO EECA).
  • Registruokitės gauti SALTO naujienlaiškį arba sekite SALTO įtraukties ir įvairovės Facebook puslapį, kad būtumėte informuoti apie būsimus „Mobility Taster“ mokymo kursus.
  • Arba stebėkite Europos mokymo kalendorių.

Daugiau informacijos ir registracija: SALTO-YOUTH