Mokymų kursai

2024 m. lapkričio 18-22 d. | Espoo, Suomija

REGISTRACIJA iki rugsėjo 8 d.

Ar žinojote, kad galite gauti finansavimą jaunimo mainams su mažiau galimybių turinčiu jaunimu? Šiame pradedančiųjų kurse sužinosite, kaip galite organizuoti įtraukius jaunimo mainus pagal „Erasmus+“ jaunimo programą.

Atraskite jaunimo mainų potencialą

Tarptautinis jaunimo projektas gali būti kaip tik ta galimybė, kuri pakeis gyvenimą nepalankioje padėtyje esantiems jaunuoliams, su kuriais dirbate: pavyzdžiui, iš mažumų, turintiems specialiųjų poreikių, patiriantiems socialinių ir ekonominių sunkumų, diskriminuojamoms grupėms, atsidūrusiems sudėtingoje situacijoje, turintiems ribotas galimybes…

Kodėl verta dalyvauti?

Tarptautiniai jaunimo mainai –  tai naudinga metodika, padedanti siekti jūsų organizacijos įtraukties tikslų.

Šiuose mokymuose bus pateikiama konkrečių pavyzdžių, bus užmezgami ryšiai su kitomis įtrauktį skatinančiomis jaunimo organizacijomis, parodoma, kokį finansavimą galima gauti specialiai jaunimo įtraukties projektams, ir žingsnis po žingsnio bus supažindinama su procesu, jei norėtumėte jį išbandyti.

Kurso pabaigoje dalyviai bus pasirengę pradėti organizuoti jaunimo mainus su mažiau galimybių turinčiais jaunais žmonėmis jūsų organizacijoje.

Kam skirti šie mokymai?

Šie mokymai skirti „Erasmus+“ jaunimo programos naujokams (pvz., jaunimo darbuotojams, socialiniams darbuotojams…), kurie tiesiogiai dirba su mažiau galimybių turinčiu jaunimu (pvz., susiduriančiu su socialiniais, ekonominiais, švietimo, geografiniais, kultūriniais, sveikatos ir negalios iššūkiais).

  • Jei dar NIEKADA neorganizavote tarptautinio jaunimo projekto su savo tiksline grupe ir norite sužinoti, kaip tai padaryti, šis kursas skirtas jums!
  • Šis kursas NĖRA skirtas su mokyklomis susijusiai veiklai, pavyzdžiui, mokykliniams mainams ar mokinių projektams.

Atrinktiems kandidatams dalyvavimas pilnai finansuojamas.

Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH