Mokymų kursas

Registracija iki birželio 6 d.: SALTO-YOUTH

Liepos 11-15d., 2022 | Braga, Portugalija

Žingsnis po žingsnio leisitės į jaunimo mainų kelionę. Sužinosite visus svarbiausius dalykus organizuojant jaunimo mainus ir paskatinsite savo jaunus žmones aktyviai dalyvauti projekte su „Europos žvaigžde“!

Išmokite vykdyti TIKRUS jaunimo mainus

Kad ir ką anksčiau girdėjote apie jaunimo mainus ar kaip juos anksčiau organizavote, šie mokymai išmokys jus, kaip jaunimo mainus paversti tokiais, kokie jie turėtų būti! Sužinosite, kaip padėti jauniems žmonėms kurti savo projektus, o ne kurti projektus jiems.

Dėmesys įsitraukimui ir partnerystei

Ar žinojote, kad jaunimo mainai gali būti ilgalaikis mokymosi procesas visiems dalyvaujantiems jauniems žmonėms? Jūs galite padėti jauniems žmonėms sugalvoti projekto idėją, pasirinkti temą ir parengti jo programos veiklas. Jie patys gali vykdyti veiklą ir planuoti informacijos sklaidą kitiems jauniems žmonėms.

Kuo daugiau jaunų žmonių dalyvauja procese, tuo daugiau jie išmoksta dalyvaudami. „Europos žvaigždė“ padeda pamatyti, kaip jaunimas gali dalyvauti kiekviename žingsnyje, kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje!

Atraskite pirminę jaunimo mainų idėją – projektus, kuriuos veda patys jauni žmonės, o ne suaugusiųjų planuojami ir vykdomi projektai.

Išmokite įtraukti ir palaikyti

„Europos žvaigždėje“ pamatysite visą jaunimo mainų procesą. Suprasite jaunimo mainų projekto logiką ir gyvavimo ciklą. Išmoksite sutelkti dėmesį į jaunų žmonių dalyvavimo palaikymą ir jų mokymosi pripažinimą. Jūs gerbsite lygiavertę partnerystę ir įtrauksite savo partnerius į projekto planavimą, rengimą ir vykdymą.

Prisijunkite, jei esate naujokas arba norite atnaujinti savo įgūdžius

Jei nuolat dirbate su jaunimo grupėmis, profesionaliai ar savanoriškai, esate tinkamas šių mokymų dalyvis. Labai svarbu, kad jau turėtumėte grupę jaunų žmonių, su kuriais galėtumėte dirbti. Jei jūsų jaunuoliai jau domisi galimybėmis, paklauskite ko jie tikisi ir kokios yra jų idėjos ir atsineškite jas.

Nieko tokio, jei niekada anksčiau neorganizavote jaunimo mainų. Šiame mokyme sužinosite kaip. Taip pat tinka ir jei jau turite patirties, bet būkite pasirengę atnaujinti savo praktiką.

Turite būti vyresni nei 18 metų. Pirmenybę teikiame kandidatams, kurie tiesiogiai dirba su jaunų žmonių grupe ir yra suinteresuoti užmegzti partnerystes būsimiems projektams.

Pasinaudokite skaitmenine medžiaga

Mokymų metu sužinosite, kaip pasinaudoti esama internetine medžiaga planuojant jaunimo mainus. Galite susipažinti su vaizdo įrašų ir pratimų grojaraščiais www.starofeurope.eu svetainėje.

Daugiau informacijos ir registracija: SALTO-YOUTH