Nuotoliniai mokymai

REGISTRACIJA iki liepos 19 d.: SALTO-YOUTH

Liepos 20 d. 14-16 val., Lietuva

Jaunimo reikalų agentūra jau tradiciškai organizuoja tarptautinius mokymų kursus, skirtus neseniai įsikūrusioms organizacijoms ir kitiems su Erasmus+ programa susijusiems veikėjams padėti pasiruošti jaunimo mainų projektams.

Šiemet „Keep it Real! 2022“ mokymų kursai susideda iš dviejų dalių – informacinio nuotolinio renginio ir mokymų. Pirmoji dalis skirta susipažinti su jaunimo mainų projekto pagrindais, taip pat, su mokymų vadovų pagalba, įsivertinti savo jėgas, užduoti labiausiai rūpimus klausimus.

Informaciniame renginyje dalyvaus Jaunimo reikalų agentūros jaunimo mainų projektų koordinatorė, kuri padės susigaudyti ties techniniais projekto niuansais, bei jau projektus įgyvendinusių organizacijų atstovai, kurie pasidalins savo patirtimi, tips&tricks. Šis virtualus renginys skirtas tiems, kurie visiškai neturi arba turi tik šiek patirties ruošiant jaunimo mainus ir vyks NUOTOLINIU būdu Zoom platformoje jau liepos 20 d. nuo 14 val. iki 16 val.

Kviečiame organizacijų atstovus bei iniciatyvius jaunuolius, kurie yra aktyviai įsitraukę į šių veiklų planavimą arba ketina tuo užsiimti. Dalyvių skaičius neribojamas, tačiau būtina užpildyti registracijos formą. Taip pat, siekiant sukurti tęstinumą tarp abiejų „Keep it Real! 2022“, informacinio renginio dalyviai, norintys dalyvauti gyvuose mokymuose rugsėjo mėn., bus prioretizuojami tarp kitų pretendentų.

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos ir registracija: SALTO-YOUTH