Mokymo kursai

Rugpjūčio 21-29 d., 2023 m. | Lanvallay, Prancūzija

REGISTRACIJA iki liepos 2 d. 

Kas tai?

Šis projektas – tai vienas iš įrankių, galinčių padėti jaunoms merginoms ir vaikinams kelyje į suaugusiojo gyvenimą, susijusį su lytiškumu – moteriškumu ir vyriškumu. 

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai orientuoti į jaunimo srities darbuotojus (mokymų vadovus, mentorius, projektų vadovus, tyrinėtojus ir kt.), kuriems yra aktuali mokymų tema ir veiklos. Dalyviai turėtų norėti tyrinėti ir tobulėti savo asmeniniame santykyje su moteriškumu ir vyriškumu bei siekti pritaikyti įgytas žinias ir įgūdžius savo praktikoje. 

Mokymuose dalyvaus 22 dalyviai iš Armėnijos, Estijos, Prancūzijos, Sakartvelo, Airijos, Italijos, Lietuvos, Lenkijos, Rumunijos ir Ispanijos. 

Ko siekia mokymai?

  • Sukurti gilios transformacijos ir mokymosi erdvę, kurioje dalyviai galėtų tobulėti asmeniniu ir profesiniu lygmeniu.
  • Didinti dalyvių žinias apie moteriškumą ir vyriškumą bei kaip spręsti konkrečius raidos iššūkius ir užduotis, susijusius su lytiškumu. 
  • Ugdyti dalyvių įgūdžius, susijusius su tematika.
  • Įkvėpti ir motyvuoti dalyvius tapti kultūrinės transformacijos veikėjais.
  • Padėti dalyviams tapti holistinio vystymosi platintojais ir skatintojais.

Kaip atrodys mokymai?

Mokymuose bus derinamos keturios žmogiškosios dimensijos: fizinė, protinė, emocinė ir dvasinė.

Mokymuose atrinktų dalyvių lauks moterų ir vyrų rateliai, darbas su moteriškais ir vyriškais archetipais, įvairios kūrybinės, su gamta susijusios veiklos, asmeninio tobulėjimo seminarai ir daug daugiau. 

Atrinktiems dalyviams bus suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas, kompensuojamos kelionės išlaidos iki 275 Eurų. Dalyviai yra kviečiami pagal galimybes paaukoti dalyvavimo mokestį nuo 100 iki 150 eurų.
Daugiau informacijos apie mokymus rasite čia: SALTO-YOUTH