Mokymo kursai

Rugsėjo 11-15 d., 2023 m. | Funšalis, Madeiros sala, Portugalija

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 3 d. 

Šie mokymai – tai siekis sujungti geriausius kūrybiškumo ir skaitmeninės erdvės įrankius, įgalinančius jaunimo darbuotojus, mentorius, lyderius ir projektų vadovus gerinti savo darbo kokybę, ypač „Erasmus+” jaunimo srities ir Europos solidarumo korpuso projektuose. 

Kursuose siekiama:

  • Supažindinti ir leisti praktiškai išbandyti SMART ir skaitmeninį darbą su jaunimu, tokius skaitmeninius įrankius kaip Sli.do, Canva, Padlet, Mentimeter, Kahoot, Trello, Basecamp ir t.t.
  • Supažindinti ir leisti išbandyti kūrybiško ir neformaliojo mokymosi metodus: grafinį fasilitavimą, istorijų pasakojimą, dizainu grįstą mąstymą.
  • Supažindinti su metodais ir praktikomis, kurias būtų galima pritaikyti (skaitmeniniame) darbe su jaunimu, taip pat dalyvavimo, pilietiškumo ir jaunimo įgalinimo srityse.
  • Dalintis gerosiomis skaitmeninio ir kūrybinio darbo su jaunimu, jaunimo dalyvavimo ir įgalinimo patirtimis, taip pat kurti naujas idėjas, kurias savo praktikoje galėtų pritaikyti visi dalyviai. 
  • Skatinti dalyvius bendradarbiauti vykdant „Erasmus+” jaunimo srities  ir Europos solidarumo korpuso projektus. 

Tikimasi, kad išnagrinėję pagrindinius kūrybiško ir skaitmeninio darbo su jaunimu elementus, dalyviai sugebės susieti šias žinias su aktyviu dalyvavimu, įgalinimu, skaitmeniniu mokymusi, įvairiais neformalaus ugdymo metodais.

Mokymai yra paremti neformalaus ir patirtinio mokymosi ciklo principais, pasitelks dalyvių patirtį bei bus orientuoti į konkretų žinių pritaikymą ateityje. Užsiėmimai bus skirstomi į plenarines sesijas, fasilituojamą darbą grupelėse ir individualią refleksiją. 

Nepamirškite, kad atrinktiems dalyviams kelionės išlaidos yra kompensuojamos, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, o patys mokymai nieko nekainuoja!
Plačiau apie mokymus: SALTO-YOUTH