Mokymo kursai

Liepos 3-8 d., 2023 m. | Rumunija

REGISTRACIJA iki gegužės 14 d.

Švietimo pasaulio atstovai – jaunimo darbuotojai ir mokymų vadovai, mokytojai ir edukatoriai, įvairių švietimo įstaigų darbuotojai ir jaunimo bei švietimo tyrėjai – esate kviečiami panirti į neformaliojo švietimo pasaulį ir sustiprinti bei atnaujinti savo žinias!

Nuo 2014 m. Rumunijos nacionalinės agentūros organizuojami mokymai „Jungtis” yra skirti sužinoti, patirti ir išbandyti įvairius neformaliojo švietimo metodus tarptautiniame kontekste, kuriuos būtų nesunku vėliau pritaikyti savoje praktikoje. Jau aštuntą kartą vyksiantys mokymai orientuosis į tai, kaip sukurti tinkamą kompetencijų ir gebėjimų įgijimo sistemą 2023 m. – Europos įgūdžių metais. Šie metai, drauge su „Erasmus+” ir Europos solidarumo korpuso prioritetais (ekologija, įtrauktis, skaitmeninė transformacija ir dalyvavimas) atveria galimybes siekti profesinio tobulėjimo, atitinkančio ES poziciją dėl saugios ir patikimos darbo rinkos. 

Mokymo kursuose dalyvių laukia 8 praktiškos dirbtuvės, kuriomis siekiama:

  • skatinti neformalųjį švietimą Europoje, daugiausiai dėmesio skiriant įtraukčiai, įvairovei, ekologijai ir skaitmeninei transformacijai;
  • kurti jungtis tarp formaliojo ir neformaliojo ugdymo;
  • steigti bendradarbiavimo erdvę dalintis metodais, įrankiais, praktikomis ir efektyviomis idėjomis, padedančiomis mokytis (anksčiau jau buvo tyrinėti debatų, nesmurtinio bendravimo, „fotobalso”, forumo bei improvizacijos teatro, istorijų pasakojimo, „grafinio fasilitavimo”, gyviosios bibliotekos metodai)
  • sukurti mokymosi erdvę, kurioje pagrindinis dėmesys tenka europietiškoms vertybėms. 

Mokymai „Jungtis” yra apie mokymąsi, ryšių mezgimą, dalinimąsi ir praktiką, bet svarbiausia – apie jungtis tarp žmonių. Todėl kviečiame drąsiai dalyvauti atrankoje – atrinktiems dalyviams mokymai, kelionė, apgyvendinimas ir maitinimas bus 100% finansuojami. 
Susipažinkite artimiau: SALTO-YOUTH