Mokymo kursai

Lapkričio 14-18 d., 2023 m. | Kutaisi, Sakartvelas

REGISTRACIJA iki rugsėjo 10 d. 

Ar žinojote, kad galite gauti finansavimą jaunimo mainų organizavimui su mažiau galimybių turinčiu jaunimu? Jeigu tiesiogiai dirbate su jaunimu iš nepalankios aplinkos ir dar niekados neorganizavote tarptautinio projekto su jaunimu – šios trys mokymų dienos bus puikus įvadas, kaip organizuoti įtraukius jaunimo mainus su „Erasmus+” programa.

Kodėl verta dalyvauti?

Tarptautinis jaunimo projektas gali tapti gyvenimą keičiančia patirti jaunuoliams. Šis mokymų kursas pateiks konkrečius pavyzdžius, ką įmanoma nuveikti, suburs įvairias įtraukumu besirūpinančias jaunimo organizacijas, parodys, kur ir kaip galima gauti finansavimo jaunimo įtraukties projektams ir supažindins su tokių projektų organizavimo ir įgyvendinimo procesu. Be to, tarptautiniai jaunimo mainai yra puikus metodas pasiekti organizacijos įtraukties siekius. 

Ką svarbu žinoti?

  • Šie mokymai nėra skirti mokyklinius mainus organizuoti siekiančioms organizacijoms. 
  • 2 savaitės prieš mokymus Sakartvele lauks dviejų valandų nuotolinis susitikimas pasiruošimui. 
  • Mokymų organizatoriai siekia suteikti kuo daugiau galimybių asmenims su specifiniais poreikiais – neįgalumu, sveikatos būkle, vienišoms mamos ir t.t. Tereikia apie juos pranešti tony@salto-youth.net
  • Mokymuose susitiks 26 dalyviai iš „Erasmus+” programos bei Rytų partnerystės regiono (Sakartvelas, Armėnija, Azerbaidžanas, Moldova, Ukraina, Baltarusija). Puiki proga organizuoti projektus už ES ribų!
  • Atrinktiems dalyviams bus suteiktas maitinimas ir apgyvendinimas, o kelionė finansuojama. 

Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH