Mokymo kursai

Lapkričio 6-10 d., 2023 m. | Niurnbergas, Vokietija

REGISTRACIJA iki birželio 30 d. 

Pilietiškumo ugdymas turėtų būti integrali darbo su jaunimu ir jaunimo mainų dalis. Sutinkate?

24 šiai minčiai pritariantys jaunimo darbuotojai lapkričio 6-10 dienomis susitiks Niurnberge, kur gilins žinias, įgūdžius ir ieškos įkvėpimo, kaip įtraukti daugiau pilietiškumo į kasdienę darbo su jaunimu praktiką ir jaunimo mainus. 

Pagrindiniai mokymų tikslai:

  • ieškoti būdų, kaip pilietinis ugdymas gali tapti neatsiejama jaunimo mainų dalimi;
  • diskutuoti apie žmogaus teises ir žmogaus teisių švietimą dirbant su jaunimu;
  • ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius darbo su jaunimu kontekste;
  • susipažinti su gerais pilietinių jaunimo iniciatyvų pavyzdžiais;
  • suteikti žinių apie europietišką darbo su jaunimu dimensiją. 

Kaip ir minėta, į mokymus kviečiami tematika susidomėję jaunimo darbuotojai. Ankstesnė patirtis pilietiškumo plotmėje nėra reikalinga, tačiau dalyviai turėtų atstovauti organizaciją, kuri turi patirties jaunimo mainuose, bei būti susiję su jaunimo mainų organizavimu ar tiesioginiu darbu su jaunimu, kad galėtų pritaikyti mokymuose įgytas žinias. 

„Let’s go civic!” mokymų idėja atsirado iš dabartinės situacijos Europoje. Organizatoriai mato būtinybę didinti supratimą apie demokratiją, dalyvavimą ir kritinį mąstymą apie politinius ir socialinius klausimus bei siekia skatinti jaunimą aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime. 

Atrinktiems dalyviams mokymai nieko nekainuos. Jei turite negalią ar specialių poreikių – nesibodėkite informuoti organizatorius ir sudalyvauti atrankoje!
Programa ir daugiau informacijos: SALTO-YOUTH