Mokymai

Kovo 19-22 d., 2024 m. | Zagrebas, Kroatija

REGISTRACIJA iki vasario 6 d. 

Pagrindinis šių mokymų tikslas – ugdyti jaunimo darbuotojų skaitmenines kompetencijas, rekalingas darbui su jaunais žmonėmis.

Naujoji karta, gimusi XXI amžiuje, užaugo skaitmeninių technologijų pasaulyje, todėl skaitmeninis darbas su jaunimu šiandien svarbesnis nei bet kada anksčiau – skaitmenines medijas ir naująsias technologijas galime panaudoti darbui su jaunimu tobulinti. Skaitmeninis darbas su jaunimu, kaip nurodyta skirtinguose dokumentuose, naudojamas apibūdinti darbui, kuris gali vykti akis į akį, socialinėje ir grupinėje aplinkoje, taip pat internetinėje aplinkoje arba jų mišinyje. Tai aktualu visoms darbo su jaunimu pedagogikos sritims ir gali sustiprinti įvairias praktikos rūšis.

Šių mokymų metu dalyviai turės galimybę daugiau sužinoti apie skaitmeninį darbą su jaunimu, skaitmeninę saugą ir STEM švietimą. Be viso to, susipažins su LEGO ir 3D spausdinimo technologijomis, kurias galės pritaikyti praktikoje. Mokymai skirti su jaunimu dirbantiems asmenims, kurie yra savo profesinio kelio pradžioje ir nori įgyti naujų žinių skaitmeninio darbo su jaunimu srityje.

Mokymai vyks tiek nuotoliu, tiek gyvai. Dalyviai bus paprašyti dalyvauti e-mokymosi kursuose prieš patį tiesioginį mokymą.

Uždaviniai:

  • Įgalinti jaunimo darbuotojus ir kitus su jaunimu dirbančius specialistus sukurti skaitmeninio darbo su jaunimu strategiją;
  • Pristatyti metodus, priemones ir veiklas, kurias galima naudoti dirbant su jaunimu skaitmeninėje erdvėje;
  • Išanalizuoti, kaip neformalųjį mokymąsi galima papildyti skaitmeninėmis priemonėmis ir STEM švietimu;
  • Išnagrinėti mokymosi internetu privalumus ir trūkumus – susipažinti su tokiomis priemonėmis kaip Snapchat, TikTok, Miro ir kitomis priemonėmis, naudojamomis darbe su jaunimu;
  • Patirti ir išmokti, kaip naudoti įvairias erdves (po atviru dangumi, skaitmenines) siekiant sukurti pagalbinę mokymosi aplinką (pavyzdžiui, išsiaiškinsime, kaip naudoti LEGO kaladėles kalbėjimuisi apie STEM švietimą ir 3D spausdinimo panaudojimo būdus darbui su jaunimu),
  • Remti dalyvių tinklaveiką ir ryšius, siekiant ateityje bendradarbiauti skaitmeninio darbo su jaunimu srityje,

*Primename, kad šis mokymo kursas nėra pažengusiųjų kursas IT ir skaitmeninio darbo su jaunimu srityje. Kviečiame prisijungti šios srities naujokus ir pradedančiuosius.

**Atrinktiems dalyviams bus kompensuojamos kelionės išlaidos ir apgyvendinimas!
Skaitykite plačiau: SALTO-YOUTH