Mokymo kursai

Lapkričio 21-24d., 2022 | Roma, Italija

REGISTRACIJA iki spalio 12 d.

Šie mokymo kursai suteikia galimybę ugdyti gebėjimus, pagerinti supratimą ir praktiką siekiant kokybiško jaunimo įsitraukimo. Sužinokite daugiau apie ES jaunimo programų galimybes ir kaip užtikrinti, kad jaunimo įsitraukimo prioritetas būtų tinkamai įgyvendintas.

Ar esate jaunimo lyderis ar jaunimo darbuotojas, pasiryžęs tapti pokyčių agentu savo vietinėje bendruomenėje ir už jos ribų? Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, ką reiškia kokybiškas jaunimo įsitraukimas ir kaip galite tai įtraukti į savo organizacinį gyvenimą ar naujus planuojamus projektus? Ar norite geriau ištirti ES jaunimo programų (E+ ir ESC) galimybes? Tada „Jaunimo dalyvavimo inkubatorius“ yra jums skirta programa!

Jaunimo dalyvavimas demokratiniame gyvenime ir jaunų žmonių aktyvus pilietinis įsitraukimas yra pagrindiniai ES jaunimo strategijos prioritetai ir yra įtraukti į daugumą naujausių jaunimo politikos programų įvairiose Europos šalyse.

Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programos – tai mechanizmai, padedantys įgyvendinti ES jaunimo strategiją ir suteikti jaunimui daug galimybių plėtoti tarptautinius projektus, kurie suteikia jiems galimybę aktyviai dalyvauti visuomenėje ir padeda ugdyti pilietines ir socialines kompetencijas.

Šiame kontekste gebėjimų ugdymo veikla „Jaunimo dalyvavimo inkubatorius“ suburia 25 jaunimo lyderius ir jaunimo darbuotojus iš įvairių Europos šalių, siekiant pagerinti jų supratimą ir praktiką, siekiant kokybiško jaunimo dalyvavimo. Tai taip pat yra galimybė daugiau sužinoti apie ES jaunimo programų galimybes ir kaip užtikrinti, kad jaunimo dalyvavimo prioritetas būtų tinkamai įgyvendintas visuose projekto etapuose.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA.