Mokymo kursai

Liepos 31 d. – Rugpjūčio 10 d., 2023 m. | Samoboras, Kroatija

REGISTRACIJA iki liepos 14 d. 

Šis kursas – tai neformaliojo ugdymo mokymų vadovų duoklė kolegoms – mokymų vadovams, jaunimo darbuotojams ir lyderiams. 

Mokymai siekia plėtoti kompetencijas, reikalingas kokybiškam neformaliojo ugdymo veiklų fasilitavimui, suteikti tiek teorinę, tiek praktinę prieigą, reikalingą mokymų vadovams sėkmingai paruošti, įgyvendinti ir palaikyti jų vedamus mokymus. 

Kursai, sukurti asmenų, gerai suprantančių mokymų procesus, metodus ir iššūkius, nagrinės visus skirtingus mokymų etapus, aktualias temas, susijusias su neformalaus ugdymo užsiėmimų fasilitavimu skirtingoms auditorijoms. 

Mokymai siekia:

  • palaikyti su jaunimu dirbančių asmenų, jaunimo lyderių ir mokymų vadovų profesinį tobulėjimą neformaliojo ugdymo veiklų fasilitavime;
  • ugdyti kompetencijas, reikalingas įgalinti ir palaikyti jaunuolius aktyviai įsitraukti ir ugdyti savo gebėjimus;
  • ugdyti kritinį ir kompleksinį mąstymą apie iššūkius, kylančius susiduriant su skirtumais;
  • skatinti ir remti partnerių organizacijas stiprinti jų įsipareigojimą siekti kokybiško neformaliojo ugdymo tarptautiniu, nacionaliniu ir lokaliniu lygmenimis. 

Kaip visada – mokymai atrinktiems dalyviams yra visiškai nemokami! 

Mokymuose dalyvaus 32 asmenys iš Kroatijos, Graikijos, Italijos, Lietuvos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos, Ispanijos, Turkijos – tad norinčiuosius skatiname nieko nelaukti ir registruotis į tarptautinius mokymus. 
Registracija ir daugiau informacijos: SALTO-YOUTH