Tie, kurie jau yra rengę jaunimo mainus žino – projekto dalyviams tai gali tapti gyvenimą keičiančia patirtimi, o organizatoriams – pakilimu iš darbo vietiniame lygmenyje į aukštesnį – tarptautinį. Tačiau kas jaunimo mainus padaro „vyšnia ant torto“?

„Cherry on the cake 2020“ dalyviai leisis į mokymosi kelionę, kurią sudarys trys dalys: pasirengimo etapas nuotoliniu būdu, mokymai Slovėnijoje ir tolimesnės veiklos po mokymų internetiniu būdu.

Kompleksinių mokymo kursų metų bus gilinamas suvokimas apie ilgalaikio darbo su jaunimu galimybes jaunimo mainus pasitelkiant kaip neformalaus ugdymo įrankį, kartu šie kursai ir galimybė užmegzti naujas pažintis ateities partnerystėms.

Mokymo kursai vyks spalio 6–gruodžio 1 d., kursų dalis Slovėnijoje – lapkričio 2–6 d. Registruotis galite iki rugpjūčio 28 d. ČIA.

Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti „Erasmus+“ programos jaunimo sritį, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką – prisegtame dokumente.

Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt. 

Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.