Jaunų žmonių pažeidžiamumas visuomenėje dažnai laikomas silpnybe ir kliūtimi gyvenant sėkmingą socialinį gyvenimą. Tačiau, dirbant su šia problema, ją galima paverti privalumu. Vedama šios idėjos Belgijos Nacionalinė agentūra kviečia dalyvauti mokymo kursuose, kuriuose dalyviai patirs teigiamą požiūrį į pažeidžiamumą ir susipažins su galimybėmis stiprinti jaunimo pasitikėjimą savimi.

Pažeidžiamumas yra galimybė užmegzti tikrą ryšį su jaunimu, tačiau kaip tai padaryti? Kursų metu dalyviai susipažins su patirtinio mokymosi metodais, įrankiais ir tarptautinėmis praktikomis, tema bus tiriama per neformalaus ugdymo prizmę.

Jauniems žmonėms gręsianti socialinė atskirtis – integracijos į visuomenę stoka, polinkis į nusikalstamumą, atsiribojimas nuo politikos, socialinių ryšių perkėlimas į virtualią erdvę. Tam didelę įtaką daro ir kultūrinis, socialinis, ekonominis kontekstas.

Mokymo kursai vyks spalio 19–24 d. Belgijoje. Registruotis galite iki rugsėjo 4 d. ČIA.

Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti „Erasmus+“ programos jaunimo sritį, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką – prisegtame dokumente.

Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt. 

Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.