Kas yra atsakingas už tai, kad niekur nesimokantis ir nedirbantis jaunimas būtų įtrauktas į visuomenę? Kokių veiksmų reikėtų imtis, kad tai pasiekti? Kokios kompetencijos tam reikalingos? Asmenys, veikiantys vietiniame lygmenyje ir suinteresuoti dirbti su nedirbančiu, nesimokančiu (NEET) jaunimu kviečiami gilinti žinias ir įgūdžius dalyvaujant mokymo kursuose.

Mokymų metu dalyviai susipažins su inovatyviais būdais, padėsiančiais įtraukti tikslinę auditoriją – niekur nesimokantį, nedirbantį jaunimą į visuomenę, kurti saugią aplinką ir visapusiškai palaikyti bei skatinti užimti aktyvią rolę vietinėje bendruomenėje. Taip pat bus kuriamos praktinės strategijos šiems tikslams pasiekti.

Mokymo kursai vyks spalio 12–18 d. Latvijoje. Registruotis galite iki rugpjūčio 23 d. ČIA.

Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti „Erasmus+“ programos jaunimo sritį, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką – prisegtame dokumente.

Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt. 

Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.