Suomijos nacionalinė švietimo agentūra organizuoja mokymus, kuriuose analizuos, kaip tobulinant neformalų ugdymą didinti jo įtaką, kokiais principais ir metodais jaunimas yra įgalinamas veikti kaip pokyčių dalyvis ar iniciatorius savo vietovės ir visos Europos erdvėje.

Lapkričio 15-20 d. Pudasjärvi (Suomija) vyksiančio renginio organizatoriai įspėja, kad šis renginys panardins į patyriminio mokymosi ratą: daryti/jausti, atliepti, perduoti. Be to, renginio pradžia galima laikyti šešias savaites prieš renginį, nes visi atrinkti dalyviai bus įtraukti į aktyvų pasiruošimą renginiui.

Tai puiki proga kartu su kolegomis – jaunimo darbuotojais, mokymų vadovais, jaunimo lyderiais, jaunimo projektų vadovais ir jaunimo politikos kūrėjais iš visos Europos – semtis patirties vieni iš kitų ir naujai konstruoti darbo su jaunimu praktikas.

Registracija iki spalio 4 d.

Renginio tikslai, metodai, kelionės, apgyvendinimo ir pažintinės programos sąlygos plačiau aptartos SALTO platformoje: SALTO-YOUTH – European Training Calendar – The Power of Non Formal Education