El. mokymasis

Gegužės 18 d., 2023 m. | nuotoliu, Belgija

REGISTRACIJA iki gegužės 15 d. 

„Advocate4YouthParticipation” – vienas iš keturių nuotolinių užsiėmimų, skirtų savivaldybių atstovams, kurie nori pagerinti jaunimo dalyvavimą savivaldybių sprendimų priėmimo procesuose. 

Užsiėmimus organizuoja „Democracy Reloading“ partnerystė, remdamasi savo internetiniu priemonių rinkiniu. Kiekvienas vebinaras fokusuosis į vieną iš keturių pagrindinių savivaldybių darbuotojų kompetencijų. 

Gegužės 18 d. 16:30-18:30 Lietuvos laiku vyksiantys mokymai skirti palankios aplinkos savivaldybės institucijoje kūrimui. Užsiėmimo metu bus nagrinėjami šie klausimai:

  • Kaip bendrauti ir paveikti tuos asmenis, kurie turi neigiamą nuomonę ar stereotipus apie jaunus žmones mano savivaldybėje?
  • Kaip pasisakyti už jaunimo dalyvavimą priimant sprendimus, kad tam pritartų sprendimų priėmėjai?
  • Kaip sutelkti suinteresuotąsias šalis ir bendradarbiauti su jomis siekiant pagerinti jaunimo dalyvavimą priimant sprendimus?

Užsiregistravusieji kelios dienos iki renginio gaus reikalingas nuorodas ir tolimesnę informaciją. Taip pat rekomenduojama prieš vebinarą pasižiūrėti įvadinį vaizdo įrašą ir prisiregistruoti prie www.democracy-reloading.eu, kad turėtumėte prieigą prie internetinių partnerystės išteklių. 

Mokymai yra nemokami. 
Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH