Mokymo kursai

Rugsėjo 25-29 d., 2023 m. | nuotoliu, Ispanija

REGISTRACIJA iki rugsėjo 3 d. 

Pasak skirtingų apklausų, „minkštieji” įgūdžiai tampa vis aktualesniu dalyku, padedančiu jauniems žmonėms sėkmingai susirasti ir išlaikyti darbą. Tokie įgūdžiai kaip kūrybiškumas, gebėjimas dirbti komandoje ar lyderystė yra vis labiau reikalingi ir vertinami organizacijose. 

Tad šie nuotoliniai kursai kviečia prisidėti prie meistriškumo, kūrybiškumo ir naujovių skatinimo bei gilintis į aktualiausius „minkštuosius” įgūdžius, kurie įgalina jaunuolius surasti savo kelią tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Mokymų tikslai:

  • skatinti mokytis apie pagrindinius „minkštųjų” įgūdžių konceptus ir jų svarbą jaunimo įsidarbinimo ir tobulėjimo galimybėms.
  • Palengvinti kūrybiškumo, komandinio darbo ir empatijos supratimą ir naudojimą pasitelkiant menus.
  • Įkvėpti dalyvius plėsti ir integruoti mokymų turinį į savo praktiką dirbant su jaunimu.
  • Skatinti skaitmeninį švietimą ir mokymą.

5 dienų arba 20 valandų kursas remsis dinamiška patyrimine veikla bei dalyvių interakcija. Kiekviena diena bus skirta vienam konkrečiam „minkštajam” įgūdžiui. Menai bus pasitelkiami kaip tarpinė priemonė, padedanti įsigilinti į pagrindinius konceptus bei turinį ir praturtinanti mokymo kursų patirtį bei atmosferą.

Mokymuose laukiami jaunimo darbuotojai, mentoriai, projektų vadovai, instruktoriai, mokymų vadovai.
Kursai „ARTSpproaching” atrinktiems dalyviams visiškai nemokami! Tad kviečiame skaityti daugiau ir registruotis: SALTO-YOUTH