Mokymo kursai

Rugsėjo 30 d. – Spalio 3 d., 2023 m. | Slovakija

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 20 d. 

COVID-19 pandemija parodė, kad nesame pasirengę visiškai pereiti prie skaitmeninės aplinkos. Nors per dvejus metus išmokome gana lengvai naudotis skaitmeniniais įrankiais, dar yra daug ko išmokti – esame tik „skaitmeniniai migrantai”. 

Tuo metu jaunuolius būtų galima pavadinti „skaitmeniniais čiabuviais”. Todėl jaunimo darbuotojai, projektų vadovai, lyderiai, edukatoriai ir mokytojai kaip niekas kitas turi pažinti platų internetinių grėsmių ir galimybių pasaulį. 

Remiantis nacionaline ir sėkminga praeitų metų tarptautine mokymų patirtimi, ON/OFF mokymai sugrįžta suteikti gilesnio internetinio ir skaitmeninio pasaulio pažinimo bei reikalingų įgūdžių.

Pagrindiniai mokymų tikslai:

  • parodyti įvairius internetinius įrankius ir jų funkcijas (pvz.: Kahoot, Mentimeter, Prezi, Google Suite, Canva, Adobe Express, Videoscribe, Miro ir t.t.)
  • Supažindinti su žaidybinimu, „internetinių pabėgimo kambarių” sąvoka bei įvairiais būdais, kaip tai pritaikyti darbe su jaunimu, švietime ir kitur. 
  • Parodyti įvairių įrankių tarpusavio sąveiką: kaip jas naudoti kartu, kaip jos gali pakeisti viena kitą ir kaip tai gali būti panaudota siekiant įgalinti ir sustiprinti mokymą ir darbą su jaunimu. 
  • Išmokyti naudotis pagrindiniais prieinamais dirbtinio intelekto įrankiais – vaizdų, teksto, balso generavimas ir t.t. 
  • Plačiau supažindinti su skaitmeniniu darbu su jaunimu specifika, padėti suprasti, kokia yra tokio darbo paskirtis, kokie metodai turėtų būti taikomi ir kodėl tai svarbu. 

Be to, mokymais taip pat siekiama, kad dalyviai išmoktų ruošti efektyvius internetinius kursus, išbandytų įvairius įrankius saugioje aplinkoje su patyrusiais lektoriais bei turėtų progą užmegzti ryšius su bendraminčiais iš visos Europos!

Šie mokymai yra jums, jei:

  • norite išmokti, kaip paversti savo darbą efektyvesniu ir patrauklesniu su skaitmeniniais įrankiais;
  • norite sužinoti daugiau apie skaitmeninį pasaulį bei jo svarbą šiandien;
  • norite bendradarbiauti su kitomis skaitmeninius įrankius naudojančiomis organizacijomis. 

Atrinktiems dalyviams mokymai (bei kelionė, maistas, nakvynė) yra 100% finansuojami.
Sužinokite daugiau: SALTO-YOUTH