Jaunimas yra atviras įvairaus pobūdžio radikalumui. Daugėjant smurto ir neapykantos kupinų kalbų, nusikaltimų, reikalinga žinoti to pagrindines priežastis ir veiksnius, lemiančius ekstremistiniais įsitikinimais pagrįstos ideologijos priėmimą. Aptarus šiuos faktorius iškyla ir galimybės sukurti saugią aplinką, kurioje jauni žmonės galėtų įveikti kylančius iššūkius. Šiuo klausimu ypač naudingos tarptautinės partnerystės.

Renginyje kviečiami dalyvauti aktyvūs jaunimo darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų vadovai, veikiantys jaunimo radikalėjimo klausimu ir suinteresuoti įgyvendinti „Erasmus+“ jaunimo srities arba „Europos solidarumo korpuso“ projektą šia tema.

Partnerysčių kūrimo veikla organizuojama trimis etapais: dvejomis nuotolinėmis sesijomis ir finaline veikla Vokietijoje.

Renginys vyks rugsėjo 28–spalio 2 d. Registruotis galite iki rugpjūčio 2 d. ČIA.

Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti „Erasmus+“ programos jaunimo sritį, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką – prisegtame dokumente.

Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt. 

Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.