Partnerysčių kūrimo seminaras

Registracija iki birželio 16 d.: SALTO-YOUTH

Rugpjūčio 17-19 d., 2022 | Talinas, Estija

Šiame seminare gali dalyvauti jaunimo darbuotojai ir vietos savivaldybių specialistai, ketinantys pirmą kartą įgyvendinti tarptautinius projektus.

Jaunimo darbuotojai, dalyvaujantys Erasmus+ projektų rašymo mokymo kursuose, dažnai susiduria su sunkumais ieškant tinkamų organizacijų partnerių. Jei norėtumėte organizuoti tarptautinį Erasmus+ projektą ar būti tokio projekto partneriu, registruokitės ir dalyvaukite šiame seminare!

Dalyviai prieš renginį jau turėtų turėti Erasmus+ KA1 arba KA2 projekto idėją, kuri bus pagrindas ieškant partnerių (kuriant komandas) ir vystant projektus. Idėjos bus toliau plėtojamos padedant kitiems dalyviams ir mokymų vadovui.

Renginio pabaigoje, komandoms bus pateiktos instrukcijos, kokių tolesnių veiksmų jos turėtų imtis, kad pateiktų projekto paraišką iki pateikimo termino. Daugiausia orientuosimės į spalio mėnesio paraiškų teikimo terminą ir raginsime dalyvius iki to laiko pateikti savo projektų paraiškas. Taip pat rugsėjo 8 d. vyks 1,5 valandos trukmės nuotolinis dalyvių susitikimas su mokymų vadovu ir projektų konsultantais, siekiant suteikti paramą ir išsamiau supažindinti su praktine projekto paraiškos informacija.

Renkantis dalyvius, pirmenybė bus teikiama tiems, kurių projekto idėja yra susijusi su karo prieš Ukrainą padariniais (pvz.: švietimas žmogaus teisių klausimais, pabėgėlių integracija, žiniasklaidos ir informacinis raštingumas, psichinė sveikata ir kt.).

1 diena, rugpjūčio 17 d.

Atvykimas vakare, neformalus susitikimas ir susipažinimas.

2 diena, rugpjūčio 18 d.

Susipažinimas;

Idėjų rinkimas;

Praktinis mokymų vadovo indėlis. Darbas su projekto idėja grupėse;

Pateikiamos instrukcijos ir tolesni veiksmai, kaip tęsti paraiškos rengimą iki pateikimo termino.


3 diena, rugpjūčio 19 d

Pasirenkama veikla ryte: paraiškos formos pildymas/susipažinimas su finansavimo kriterijais + rekreacinė veikla.

Rugsėjo 8 d

Dalyviams skirta nuotolinė sesija su mokymų vadovu ir projekto konsultantais, siekiant suteikti paramą ir išsamiau supažindinti su praktine projekto paraiškos informacija.

Daugiau informacijos ir registracija: SALTO-YOUTH