Partnerysčių stiprinimo veikla

Gruodžio 11-16 d., 2023 m. | Suomija

REGISTRACIJA iki spalio 8 d. 

Kvietimas jaunimo darbuotojų ir jaunuolių komandoms susitikti, susipažinti ir užmegzti ryšius jaunimo mainų projektui!

Užsiėmimo tikslas – padėti kurti naujas partnerystes, kurių pamatas – geras vienas kito pažinimas, bendros vertybės ir tikslas bendram projektui. Organizatoriai tikisi (nors ir negali garantuoti), kad po veiklos namo grįžę dalyviai turės naujų partnerių jaunimo mainams, mainų idėją ir planą tolimesniam bendradarbiavimui. 

Partnerysčių stiprinimo veikloje laukiamos komandos, sudarytos iš 1 jaunimo darbuotojo ir 2 jaunuolių (15-18 metų) bei motyvuotos organizuoti tarptautinį projektą su naujais partneriais kitais metais. Išskirtiniais atvejais priimamos komandos iš 1 jaunimo darbuotojo ir 1 jaunuolio arba 2 jaunimo darbuotojų ir 2 jaunuolių. Renginio organizatoriai tiki, kad jaunimo projektus turėtų vykdyti ir patys jaunuoliiai, tad jie viso renginio metu bus įtraukti į partnerių paiešką ir projektų idėjų formulavimą. 

Užsiėmime dalyviai pažins vienas kitą žaisdami žaidimus, darydami pristatymus, nagrinėdami savo vertybes ir dirbdami grupėse. Veiklos bus organizuojamos tiek bendrai, tiek mažesnėse grupelėse.

Svarbūs praktiniai aspektai:

  • Jaunimo darbuotojai turi būti pilnamečiai bei bus atsakingi už nepilnamečius savo komandoje. Tėvų arba globėjų raštinis sutikimas dėl jaunuolių dalyvavimo yra privalomas. 
  • Partnerysčių stiprinimo veikla vyks jaunimo centre, esančiame centrinėje Suomijoje.
  • Atrinktiems dalyviams bus suteikiama nakvynė, maitinimas, kompensuojamos kelionės išlaidos.
  • Atrinkti dalyviai turėtų atvykti į Helsinkį 11 d. iki 15 val. – iš ten bus organizuojamas bendras transportas iki gyvenamosios vietos. 
  • Vieta, kurioje vyks partnerysčių stiprinimo veikla, yra pritaikyta žmonėms su neįgaliojo vežimėliais. Organizatoriai taip pat yra pasirengę prisitaikyti prie skirtingų dalyvių poreikių.
  • Registracijos paraiška yra pildoma už komandą, ne už atskirus asmenis. 

Susidomėjote? Skaitykite daugiau: SALTO-YOUTH