Partnerysčių stiprinimo veikla

Lapkričio 7-11 d., 2023 m. | Liubliana, Slovėnija

REGISTRACIJA iki birželio 26 d. 

Esate jaunimo darbuotojas, lyderis ar projektų vadovas, atstovaujantis jaunimo organizaciją su „Erasmus+” KA1 akreditacija? 

Jus domintų užmegzti naujus partnerysčių projektus, įtraukiant ir organizacijas iš kaimyninių šalių partnerių?

Pats metas įgyvendinti norus bei tikslus partnerysčių stiprinimo veikloje Slovėnijoje! 

Užsiėmimu siekiama:

  • puoselėti ir skatinti bendradarbiavimą tarp akredituotų „Erasmus+” organizacijų bei suinteresuotų organizacijų iš kaimyninių šalių partnerių programos ribose (ypač KA1 srityje).
  • Suteikti galimybę organizacijoms užmegzti naujus ryšius bei plėtoti naujas partnerystes ir projektus.
  • Palaikyti kokybiškas partnerystes, daugiausiai dėmesio skiriant lygiavertiškam, strateginiam ir ilgalaikiam bendradarbiavimui, kultūriniam jautrumui ir konkrečių poreikių ar iššūkių suvokimui, taip pat šio bendradarbiavimo pridėtinei vertei. 

Be to, renginio metu taip pat bus galima nagrinėti mažiau naudojamas jaunimo darbuotojų mobilumo galimybes – pavyzdžiui, pažintiniai vizitai ar stažuotės. 

Pagrindinė programa vyks nuo lapkričio 8 iki 10 dienos – 7 ir 11 dienos skirtos atvykimui ir išvykimui. 

Lapkričio 8 d. daugiausia dėmesio bus skiriama dalyvių ir jų atstovaujamų organizacijų susipažinimui, tarpusavio dialogui ir galimų būsimų projektų variantų diskusijai. Taip pat bus stiprinamas suvokimas ir žinios apie „Erasmus+” programą, akreditacijas bei „Beyond Borders” partnerystę. 

Antra diena bus skirta diskusijoms apie partnerystes – kūrimo ir palaikymo ypatumus, kokybės kriterijus, iššūkius, klausimus ir galimybes, kurias iškelia plati „Erasmus+” programos geografija ir sąlygos. 

Trečią dieną daugiau laiko bus duota konkretiems veiksmams partnerystėms užmegzti.

Spalio 18 d., 15 val. Lietuvos laiku taip pat vyks nuotolinis susipažinimo susitikimas.

Veikla yra visiškai nemokama, o joje dalyvaus apie 50 dalyvių, kuriems bus suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas, finansuojama kelionė. 
Kviečiame pasidomėti daugiau: SALTO-YOUTH