Pažintinis vizitas
Gegužės 15-19 d. 2022 | Lahti, Suomija

Registracija iki balandžio 19 d.: SALTO-YOUTH
Jaunimo darbuotojai ir mokytojai atlieka skirtingus vaidmenis, o mokyklos aplinkoje abu yra reikalingi. Prisijunkite prie pažintinio vizito, kad pamatytumėte, kaip jaunimo darbuotojai atlieka svarbų vaidmenį mokyklų sistemoje ir kaip vyksta bendradarbiavimas.

Žvilgsnis į vyraujančias praktikas
Pažintinio vizito metu pamatysite, kaip jaunimo darbuotojai įsilieja į kasdienį mokyklų gyvenimą ir kaip darbas su jaunimu gali padėti kitiems mokyklos specialistams: mokytojams, kuratoriams ir slaugytojams.
Remdamiesi pavyzdžiais galėsite suprasti praktikos filosofiją ir taip pat pamatyti, koks darbas yra vykdomas kasdieną ir kaip jis integruojamas mokyklose. Susipažinsite su mokyklų pavyzdžiais Lahti mieste ir mažesniame Hollolos miestelyje.

Mokymo programos ir pasaulio sąveika
Pilietinė visuomenė ir organizacijos, dirbančios su jaunimu, taip pat gali prisidėti prie mokymo programos, teikdamos ekspertinę informaciją, metodus ir praktiką. Jie taip pat gali padėti mokyklos personalui suprasti aktualias jaunų žmonių gyvenimo temas.
Pamatysite, kaip organizacijos, užsiimančios narkotinių medžiagų prevencija ir psichologine sveikata, prisideda prie mokyklos darbo rengdamos mokytojus, teikdamos metodologijas ir teikdamos paslaugas.
Taip pat pamatysite, kaip naudotis žaidimais mokyklos aplinkoje.

Ateiskite, vizitas skirtas ne visiems!
Turėkite omenyje, kad idėja yra padėti jums įgyti žinių, praktikos ir kompetencijų, kurias galite pritaikyti kasdieniame darbe su jaunimu. Jei domitės tema asmeniniu lygmeniu, bet neturite aiškios sąsajos su darbo su jaunimu praktika ar darbo su jaunimu organizacija, jūs negalite dalyvauti šiame vizite.


Kai kuriais atvejais mokytojai gali būti tinkami dalyviai, ypač jei jie dirba su jaunimu ne formaliojo švietimo sistemoje. Tačiau atminkite, kad pažintinis vizitas yra skirtas darbui su jaunimu ir jo praktikai mokyklose. Tai nebus pažintinis vizitas apie Suomijos mokyklų sistemą, mokymo programas ar mokymo metodus.


Europe Goes Local
Veikla siejama su strateginiu Europiniu projektu, kuris padeda plėtoti savivaldybių darbo su jaunimu praktikas. Daugiau informacijos apie Europe Goes Local (EGL) galite rasti jų svetainėje.
https://www.europegoeslocal.eu/

Registracija: SALTO-YOUTH