Pažintinis vizitas

Spalio 15-18 d., 2023 m. | Agderis, Norvegija

REGISTRACIJA iki rugsėjo 3 d. 

Ar esate jaunimo darbuotojas, projektų vadovas, politikos formuotojas ar savivaldybės atstovas?

Jus domina, kaip kitos savivaldybės Europoje stengiasi pagerinti jaunimo įsitraukimą į sprendimų priėmimo procesus?

Jei į abu klausimus atsakėte „taip”, dviejų su puse dienos vizitas piečiausiame Norvegijos regione – Agderyje – gali būti kaip tik jums! 

Šio vizito metu susipažintumėte su skirtingų regiono savivaldybių atstovais, jų veikla, pasiekimais bei iššūkiais, susijusiais su jaunuolių įtraukimu į sprendimų priėmimą. Be to, vizitas būtų erdvė ir jums dalintis savo patirtimi, drauge nagrinėti ir apmąstyti skirtingas praktikas.

Pažintiniu vizitu Agderyje taip pat siekiama supažindinti dalyvius, kaip jaunimo dalyvavimas suprantamas ir įgyvendinimas skirtingose savivaldybėse vienos šalies – Norvegijos – kontekste. 

Beje, bus nagrinėjama ir Jaunimo įtraukimo į savivaldybių sprendimų priėmimą kompetencijų orientacinė sistema (angl. Reference Framework of Competences for Engaging Young People in Municipal Decision Making) bei kaip jūsų savivaldybė gali su ja dirbti. Ši sistema – ilgalaikio „Democracy Reloading“ projekto rezultatas, paremtas tyrimais ir grįžtamuoju ryšiu iš jaunimo ir savivaldybių darbuotojų, jaunuolių, tyrėjų ir kitų profesionalų. 

Atrinktiems dalyviams vizitas 100% finansuojamas, vizito startas – Kristiansande. 
Susidomėjusius kviečiame skaityti daugiau: SALTO-YOUTH