Pažintinis vizitas

REGISTRACIJA iki kovo 14 d.: SALTO-YOUTH

Balandžio 19-22 d., 2022 | Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas

Vizite „What’s good for you(th)? Informacijos apie gerovę vakrėlių mėgėjams teikimas: seksą, narkotikus ir rokenrolas“ jaunimo darbuotojai aptars sveikatos ir gerovės santykį ir atras elementus, skatinančius ir remiančius jaunų žmonių gerovę. Vizito vietoje metu bus pristatytos įstaigos ir organizacijos, užsiimančios jaunų žmonių gerovės skatinimu.

Pandemijos metu jaunų žmonių psichikos sveikata ir gerovė tapo ypač svarbia.

Kuo skiriasi sveikata ir gerovė? Ir kaip jaunimo darbuotojai gali skatinti jaunimo gerovę?

Šių mokymų metu psichinė sveikata ir gerovė bus kontekstualizuojama ugdymo procese, susijusiame su kultūrine, muzikine ir kulinarine patirtimi, atsižvelgiant į pandeminį kontekstą, kuriame gyvename.

3 dienų mokymuose pagrindinis dėmesys bus skiriamas psichinės sveikatos ir gerovės apibrėžimui ir atskyrimui bei bus aptariami jaunų žmonių gerovę skatinantys veiksniai. Siekiama pasiūlyti erdvę, kurioje mūsų kolegos iš skirtingų šalių galėtų rasti bendrą kalbą, keistis gerąja patirtimi ir rasti būdų, kaip įgyvendinti renginio rezultatus savo bendruomenėse.

Mūsų svečiai turės galimybę panagrinėti, kaip įvairaus amžiaus jaunuoliai apibrėžia ir suvokia gerovę, daugiausia dėmesio skiriant gyvenimo būdui, emocinei abėcėlei ir specifinių rizikos kompetencijų ugdymui. Įgyvendinamo projekto vizitas suteiks mums galimybę sužinoti apie pramoginį narkotikų vartojimą ir seksualinį elgesį vakarėlių ir naktinio gyvenimo aplinkoje bei kaip šis rizikingas elgesys yra susijęs su individualiu gerovės apibrėžimu.

 Mokymosi rezultatai:

• Keitimasis žiniomis apie gerovę ir ją skatinančius veiksnius

• Kova su išankstiniais nusistatymais dėl to, kas saugu/nesaugu. Atsižvelgdami į dalyvių poreikius, aptarsime pramoginį narkotikų vartojimą, seksualumą (t.y. seksizmą, seksualinį priekabiavimą) ir vakarėlius (Saugaus vakarėlio punktai).

• Refleksijos metodologijos ir priemonių, ugdančių jaunų žmonių socialinius įgūdžius, atsparumą/savarankiškumą, pristatymas.

• Europos tinklo plėtra ir galimų partnerysčių kūrimas

• Esch-sur-Alzette yra 2022 m. kultūros sostinė, todėl dalyviai geriau pažins Liuksemburgo šalį, jos žmones, kultūrinius pasiūlymus, kulinarinius patiekalus ir dar daugiau. !! Šiuo metu renginiai vyksta pagal 2G sistemą (skiepytiems arba pasveikusiems nuo Covid). Turintiems tik PGR testą dalyvauti neleidžiama.

REGISTRACIJA: SALTO-YOUTH