Nuotoliniai mokymai

Rugsėjo 4 d., 2023 m. | nuotoliu, Slovėnija

REGISTRACIJA iki rugsėjo 3 d. 

Kas tai?

Pietryčių Europos SALTO (toliau – SALTO SEE) susitikimai – tai internetinė erdvė nagrinėti „Erasmus+” ir Europos solidarumo korpuso (toliau – ESK) galimybes Vakariniuose Balkanuose drauge su SALTO SEE darbuotojais, vietiniais ekspertais bei kolegomis. 

Kam tai skirta?

Jeigu esate jaunimo darbuotojas, lyderis, projektų vadovas ar politikos formuotojas, mokymų vadovas ar savanorystės mentorius, aktyvus ar norintis dirbti su Vakarų Balkanais – šie mokymai gali būti jums naudingi! Ypač jei turite klausimų apie „Erasmus+” ir ESK programų galimybes individualiu, organizaciniu ir vietinės bendruomenės lygmeniu. Mokymai padės suprasti, kaip kokybiškai įsitraukti į šias programas ir kokį vaidmenį šiame procese atlieka SALTO SEE išteklių centras. 

Kada ir kur?

Pirmasis susitikimas vyks rugsėjo 4 d. 15:00-17:00 valandomis Lietuvos laiku. Kiti susitikimai vyks pirmuosius mėnesio pirmadienius tuo pačiu metu.

Kokia yra pirmojo susitikimo tema?

Šio nuotolinio susitikimo metu susipažinsite su SALTO SEE išteklių centru, jo darbuotojais, kontaktiniais asmenimis ir kitais ekspertais. Taip pat sužinosite, kokias jums galimybes suteikia centro vykdomos veiklos ir ištekliai. 

Ar į susitikimą egzistuoja atranka?

Šie susitikimai yra atviri visiems, nėra jokio limito ar mokesčio! Tereikia užsiregistruoti iki rugsėjo 3 d.

Kur galėčiau sužinoti daugiau apie šiuos ir ateinančius sustikimus?

Visą reikalingą informaciją rasite čia: SALTO-YOUTH