Mokymo kursai

Kovo 11-26 d., 2024 m. | Kannonkoski, Suomija

REGISTRACIJA iki vasario 11 d. 

Šiuose mokymuose sužinosite, kaip atkreipti dėmesį į jaunų žmonių emocinę gerovę jaunimo mainų metu. Taip pat patobulinsite savo įgūdžius ir gebėsite įtraukti psichikos sveikatos sutrikimų turinčius jaunuolius planuojant ir vykdant jaunimo mainus.

Rūpestingas suaugusysis jauniems žmonėms

Organizuojant tarptautines darbo su jaunimu veiklas, tokias kaip jaunimo mainai, ypač svarbu suprasti jaunimo darbuotojo vaidmenį užtikrinant jaunų žmonių, turinčių specialiųjų poreikių, gerovę.

Tarptautinis darbas su jaunimu gali turėti teigiamą įtaką mažiau galimybių turinčių jaunų žmonių gerovei, t.y suteikti priklausymo jausmą. Vis dėlto, tarptautinė aplinka ir veiklos gali išgąsdinti ir jaunimo darbuotojus palikti nežinomybėje.

Mokymuose Jūs:

  • Įgysite gilesnį supratimą apie psichikos sveikatą;
  • Susipažinsite su naudingomis priemonėmis ir metodais;
  • Pritaikysite žinias darbe su tiksline grupe;
  • Sužinosite, kaip sukurti saugesnę erdvę visiems dalyviams viso proceso metu;
  • Tobulinsite savo, kaip su jaunimu dirbančio darbuotojo, psichikos sveikatos kompetencijas;
  • Išmoksite ne tik planuoti ir vykdyti tarptautinius jaunimo mainus, bet ir įtraukti jaunus žmones.

Šie mokymai nėra orientuoti į terapiją, diagnozės nustatymą ar klinikinę pagalbą – nė vienas iš šių dalykų nėra jaunimo darbuotojo atsakomybė.

Vietoje to, jūs įgysite supratimą ir gebėsite padidinti jaunuolių, turinčių įvairaus lygio psichikos sveikatos problemų, dalyvavimą.

Taip pat sužinosite, kaip planuoti ir vykdyti jaunimo mainus.

Tikslai:

  • Supažindinti su priemonėmis, kurias galima naudoti ir pritaikyti sprendžiant psichikos sveikatos problemas;
  • Suteikti erdvę diskusijomis apie psichologinio saugumo užtikrinimą jaunimo mainuose;
  • Ugdyti įgūdžius, kurie į jaunimo mainų procesą padėtų įtraukti mažiau galimybių turinčius jaunuolius;
  • Jaunimo darbuotojams suteikti bazinių žinių apie jaunimo mainus;

Po šių mokymų geriau suprasite, kaip autentiškai įtraukti jaunus žmones į jaunimo mainų procesą, išplėsite savo tarptautinį tinklą ir surasite potencialių partnerių būsimiems jaunimo mainų projektams.

Be viso to, šiuose mokymuose įgysite įgūdžių, kuriuos galėsite panaudoti kasdieniame darbe su jaunimu.

Mokymuose kviečiame dalyvauti profesionalius ir savanoriškai dirbančius jaunimo darbuotojus, kurie nuolat tiesiogiai dirba su psichikos sveikatos problemų turinčiais jaunuoliais.

Jums nereikia turėti jokios ankstesnės patirties tarptautinio darbo su jaunimu srityje ir neprivalote būti psichikos sveikatos specialistas – registruotis gali tiek šios srities naujokai, tiek patyrę jaunimo darbuotojai.

Jei esate terapeutas ar psichologas, šiuose mokymuose nieko naujo nesužinosite, todėl prašome vietą užleisti tiems, kurie galėtų įgyti savo darbui reikalingų kompetencijų.

Atitinkamų pareigų jaunimo organizacijoje neturintys, su jaunų žmonių grupėmis nedirbantys arba tik šia tema besidomintys asmenys į mokymus nebus atrinkti.

Kada ir kur?

Mokymai organizuojami jaunimo centre Piispala Kannonkoski, Suomijoje.

Būsite apgyvendinti vienviečiuose kambariuose, tačiau gali tekti dalytis kai kuriomis bendromis apgyvendinimo patalpomis.

Atvykimas pirmadienį, kovo 11 d. (ryte),

Patys mokymai vyks kovo 12-15 d.,

Išvykimas šeštadienį, kovo 16 d. (po pietų).

Maži žingsniai geresnio pasaulio link

Savo veikla siekiame kurti tolerantišką aplinką, kurioje joks asmuo nėra diskriminuojamas. Norime, kad ir jūs laikytumėtės to paties principo.

Taip pat siekiame palaikyti jūsų gerovę. Kiekvieną rytą ir vakarą siūlome pasirinktinus užsiėmimus ir kviečiame siūlyti meditacinį ar aktyvų užsiėmimą.

Mūsų patalpos yra pritaikytos asmenims su įvairiais poreikiais, todėl prireikus galime užtikrinti vertimą į gestų kalbą arba pritaikyti metodiką. Žinodami jūsų individualius poreikius, galėsime suteikti reikiamą pagalbą.

Taip pat siekiame, kad pasaulis taptų šiek tiek žalesnis, todėl pirmiausia renkamės vegetarišką ir tvarią mitybą. Raginame apsvarstyti ir tvaraus keliavimo galimybę, t.y sausuma, o ne oru.

Primename, kad atrinktiems dalyviams mokymai, apgyvendinimas ir maitinimas nieko nekainuos, o kelionės išlaidos bus padengtos!

Plačiau sužinosite paspaudę nuorodą: SALTO-YOUTH