Seminaras

Rugsėjo 25-27 d., 2023 m. | Dublinas, Airija

REGISTRACIJA iki gegužės 31 d. 

Šis tarpsektorinis kontaktų mezgimo seminaras yra skirtas padėti organizacijoms, siekiančioms gauti finansavimą pagal KA2 veiksmą, „Bendradarbiavimo partnerystes” (KA220). Jeigu jūsų organizacija dirba profesinio mokymo, suaugusiųjų švietimo, mokyklinio ugdymo arba jaunimo švietimo srityse bei svarstote apie bendradarbiavimo partnerystes „Erasmus+” programos ribose – kviečiame registruotis!

Seminaras suteiks galimybę giliau suprasti savo ugdymo ir mokymo poreikius, dirbti ir išplėtoti projektų idėjas ir sprendimus su kolegomis naudojantis dizaino mąstymo (ang. Design Thinking) metodu. Be abejo, dalyviai sužinos, kaip jų idėjos gali būti finansuojamos „Erasmus+” lėšomis bei galės atrasti potencialių KA2 partnerių. 

Užsiėmime atrinktų dalyvių lauks dizaino mąstymo pritaikymo „Erasmus+” projektams apžvalga, praktinės dirbtuvės, padėsiančios suprasti, kaip parengti projektą, informacinės sesijos bei ryšių mezgimo galimybės. 

Tikimasi, kad po renginio dalyviai:

  • turės geresnį supratimą apie dizaino mąstymą – į žmogų orientuotą problemų sprendimo metodą, taikomą ieškant inovatyvių sprendimų. 
  • Geriau supras savo bei kitų organizacijų edukacijos poreikius, kas atvers daugiau galimybių partnerystėms ir žinių dailijimuisi. 
  • Galės pažangiau valdyti projektus, paremtus dizaino mąstymo metodika.
  • Turės daugiau naujų pažinčių ir galimybių užmegzti partnerystes. 

Numatoma programa: 

25 d. – atvykimai ryte, programa nuo 14:00.

26 d. – visos dienos užsiėmimai.

27 d. – programa iki 13:00 ir išvykimai. 

Primename, kad atrinktiems dalyviams seminaras, maitinimas, apgyvendinimas bus visiškai nemokami, o kelionės išlaidos – kompensuojamos!
Plačiau apie seminarą skaitykite čia: SALTO-YOUTH