Seminaras

2024 m. spalio 15-18 d. | Liuksemburgo miestas, Liuksemburgas

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 26 d.

Kaip organizuoti jaunimo mainus? Kaip rasti tinkamų partnerių? Ką reikia turėti omenyje planuojant, rengiantis ir teikiant paraišką?

Per šiuos mokymus bus suteikta galimybė suplanuoti „Erasmus+“ jaunimo mainus nuo pirminės idėjos iki paraiškos pildymo. Šie mokymai vyks tik vokiečių kalba, todėl visi dalyviai turi laisvai kalbėti vokiškai.

Mokymų programa:

  • Susipažinimas su programos „Erasmus+“ filosofija, tikslais ir prioritetais, susijusiais su jaunimo mainais.
  • Jaunimo mainų idėjų kūrimas ir programų rengimas.
  • Neformalusis mokymasis, aktyvus dalyvavimas, tarpkultūrinis mokymasis ir jų vaidmuo rengiant jaunimo susitikimų programas.
  • Išlaidų ir finansavimo plano parengimas.
  • Patarimai, kaip teikti paraišką „Erasmus+“ programai.

Mokymų metu mažose komandose bus praktikuojami ir apsvarstomi visi svarbūs susitikimo planavimo elementai, dėmesį skiriant konkretiems projektams. Dalyviai bus supažindinami su projektų tarpkultūriniais aspektais ir galimomis kliūtimis.

Dalyvių profilis:

Teikti paraiškas kviečiami projektų koordinatoriai, su jaunimu dirbantys asmenys, aktyvūs jaunuoliai ir suinteresuotosios šalys, kurios planuoja organizuoti jaunimo mainus ir (arba) pateikti paraišką jaunimo mainams pagal „Erasmus+“ programą.

Primename, kad atrinktiems dalyviams kelionės išlaidos yra kompensuojamos, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, o patys mokymai nieko nekainuoja!

Daugiau informacijos ir paraiškų pildymas: SALTO-YOUTH