Seminaras

Spalio 2-6 d., 2023 m. | Tipperary, Airija

REGISTRACIJA iki liepos 7 d. 

Proga nagrinėti kokybiškas praktikas ir naujoves jaunimo informavimo srityje, jaunimo darbuotojų ir informavimo vaidmenį įgalinant ateities lyderius. Ar prisijungsite, jaunimo darbuotojai, projektų vadovai, politikos formuotojai, tyrėjai ir mentoriai?

Pagrindinis seminaro „Infonomika – faktai yra svarbūs!” tikslas yra suteikti dalyviams erdvę ir galimybę dalintis patirtimis, metodais jaunimo informavimo srityje ir nagrinėti šios temos svarbą dezinformacijos ir netikrumo laikuose.

Organizatoriai tiki, kad kartu turėtume kurti visuomenę, kurioje jaunimas gali gauti jaunimui palankią, išsamią ir patikimą informaciją, kuri taip pat skatintų jų savarankiškumą, gerovę ir įgūdžius bei užtikrintų aktyvų jų, kaip piliečių, dalyvavimą ir įsitraukimą.

Seminaro dalyviai:

  • susipažins su Airijos jaunimo informavimo paslaugų situacija ir pažanga tarptautiniame kontekste;
  • dalinsis apie iššūkius, su kuriais susiduriama teikiant kokybiškas informavimo paslaugas jaunimui šiuolaikiniame informacijos pertekliaus pasaulyje;
  • turės erdvę konstruktyviam specialistų, paslaugų tiekėjų ir politikos formuotojų dialogui apie jaunimo informavimo ateitį;
  • susipažins ir galės dalintis novatoriškomis praktikomis ir priemonėmis, kurios leidžia pasiekti daugiau ir įvairesnių jaunų žmonių;
  • pamatys jaunų žmonių įsitraukimo svarbą kuriant informaciją;
  • nagrinės ir geriau supras šiuolaikinius technologinius pasiekimus, kurie turės įtakos jaunuoliams ir jaunimo informavimo paslaugų teikimui.

Atrinktiems dalyviams mokymai nieko nekainuos, jiems taip pat bus suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas, kompensuojamos kelionės išlaidos. 
Skaitykite daugiau: SALTO-YOUTH