Seminaras

REGISTRACIJA iki spalio 7 d.

Lapkričio 29 – Gruodžio 2d. 2022m. | Praha, Čekija

Šio seminaro tikslas – motyvuoti jaunimo darbuotojus siekti įtraukti jaunus pabėgėlius į savo veiklą arba remti jaunimo darbuotojus organizuojant savo veiklą taip, kad ta veikla padėtų jauniems pabėgėliams.

Siekiant šio tikslo, vyks sesijos su sėkmingomis Čekijos NVO, kurios dalinsis savo patirtimi temomis, kurios yra gyvybiškai svarbios sėkmingai jaunų migrantų integracijai (ir ne tik).

Seminare bus aptariamos tokios temos kaip kalbos barjeras, neapykantą kurstanti kalba arba kaip kalbėtis su žmonėmis, kurie galėjo patirti traumuojančių situacijų.

Be sesijų su ekspertais, suteiksime erdvės dalytis ir užmegzti ryšius tarp dalyvių, kurie ateityje gali paskatinti bendradarbiavimą Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programose.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, šis seminaras daugiausia orientuotas į darbo su pabėgėliais specifikaciją, tačiau gali būti naudingas ir tiems jaunimo darbuotojams, kurie apskritai dirba su migrantų šeimų jaunimu.

Tikėtini Rezultatai:

  • Didinti žinias ir supratimą, kaip dirbti su jaunais pabėgėliais ir migrantais
  • Įgyti įkvėpimo ir motyvacijos
  • Užmegzti tarptautinius ryšius


Dalyvio profilis:

Priimsime iki 40 jaunimo darbuotojų, kurie jau dirba su pabėgėlių ar migrantų šeimų jaunimu arba yra suinteresuoti įtraukti šias grupes į savo veiklą.

Šis seminaras skirtas dalyviams iš ESC ir Erasmus+ jaunimo programos bei šalių partnerių.

Papildoma informacija:
Atvykimo diena: 2022-11-29

Programa: 2022-11-30 – 2022-12-02 d.

Mokymus tikimės baigti 2022-12-02 apie 14 val.

Čekijos nacionalinė agentūra padengs apgyvendinimą trims nakvynėms (nuo 2022-11-29 iki 2022-12-02) ir visą maitinimą užsiėmimo metu.

Išsamesnė informacija bus pateikta vėliau.

REGISTRACIJA