Seminaras

2024 m. rugsėjo 10-13 d. | Liublinas, Lenkija

REGISTRACIJA iki liepos 14 d.

 „Solidarumas su Ukraina“ – tai trijų dienų tarptautinis renginys, kuriame dalyvaus 60 dalyvių iš „Erasmus+“ / Europos solidarumo korpuso programų šalių ir Ukrainos.

Nuo pat Rusijos invazijos pradžios milijonai ukrainiečių buvo priversti palikti savo namus, ieškojo prieglobsčio užsienyje. Dėl karo visi, o ypač jaunimas, susiduria su baimėmis dėl ateities. Labai svarbu tai, kad sutrikdytos bei nutrauktos mokymosi galimybės jaunajai kartai gali turėti pasekmių visam gyvenimui.

Šiame seminare daugiausia dėmesio bus skiriama svarbiausiems klausimams, susijusiems su tarptautiniu jaunimo bendradarbiavimu su Ukrainos jaunimo organizacijomis neišprovokuotos ir nepagrįstos Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu.

Pagrindiniai seminaro tikslai: 

  1. Keitimasis tarptautinio jaunimo bendradarbiavimo su Ukraina nuo karo laikų patirtimi.
  2. Jaunimo trauminės patirtys karo akivaizdoje – kaip dirbti su jaunais žmonėmis ir kalbėtis apie karą, siūlomas Europos idėjas, Europos integracijos vertę ir bendrus veiksmus.
  3. Parama ir palaikymas su jaunimu dirbančių darbuotojų sektoriui, kuris dirba su pabėgėliais.
  4. Švietimas siekiant taikos ir susitaikymo – kokiomis sąlygomis jį galima vykdyti.

Sesijų metu bus skatinamas bendradarbiavimas, dalijamasi įžvalgomis ir kuriamos Ukrainos jaunimo ir su jaunimu dirbančių asmenų rėmimo strategijos.

Nepamirškite, kad atrinktiems dalyviams kelionės išlaidos yra kompensuojamos, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, o pats renginys nieko nekainuoja!

Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH