Seminaras

Gegužės 26-29 d., 2024 m. | Voterfordas, Airija

REGISTRACIJA iki kovo 15 d. 

Dviejų dienų renginys, skirtas kaimo jaunimo organizacijoms, norinčioms įsitraukti į tarptautinį jaunimo darbą ir sužinoti apie tarptautinės savanorystės galimybes.

Renginyje bus kalbama apie „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpuso (toliau – ESK) programų galimybes ir jų naudą jaunam žmogui. Taip pat bus dalinamasi gerąją darbo su kaimiškose vietovėse gyvenančiu jaunimu patirtimi – aptariami jų poreikiai, kylantys iššūkiai, tarptautinių jaunimo projektų ir bendradarbiavimo svarba. Be viso to, dalyviai turės galimybę susitikti su organizacijomis iš visos Europos, kurios ieško partnerių organizacijų ir norėtų bendradarbiauti.

Pagrindiniai tikslai:

  • Ugdyti kaimo jaunimo organizacijų kompetencijas tarptautinio darbo su jaunimu ir tarptautinės savanorystės srityje.
  • Informuoti dalyvius apie „Erasmus+“ ir ESK programų teikiamas galimybes.
  • Išryškinti gerąją darbo su kaimo jaunimu praktiką, poreikius, iššūkius ir sprendimo būdus vykdant tarptautinę veiklą.
  • Siūlyti galimybes užmegzti partnerystės ryšius.

Dalyvių profilis:

  • Asmenys, tiesiogiai ir reguliariai dirbantys su jaunimu kaimo vietovėse: jaunimo lyderiai, jaunimo informavimo ir konsultavimo vadovai bei savanoriai, kurie atstovauja organizacijai, aktyviai dirbančiai su jaunimu kaimo vietovėse ir domisi tarptautinių projektų rengimu pagal „Erasmus+“ arba ESK programas.
  • Neturintys patirties su „Erasmus+“ ir ESK programomis (jei nesate girdėję apie šias programas, po šių kursų sužinosite!)

Dalyvavimas nemokamas, padengiamos apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos, o kelionės išlaidos kompensuojamos. Drąsiai dalyvaukite atrankoje!


Daugiau informacijos: SALTO-YOUTH